Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Demet Şener, boşanmanın ardından Afrika Turu’na çıkıyor!

01 Ekim, 2018 | 11:58

Demet Şener, boşanmanın ardından Afrika Turu'na çıkıyor!

Demet Şener, boşanmanın ardından Afrika turuna çıkıyor. Eski basketbolcu İbrahim Kutluay’dan geçtiğimiz aylarda boşanan Demet Şener, Afrika’ya tatile çıkıyor.

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay’dan geçtiğimiz aylarda boşanan Demet Şener, Afrika’ya tatile çıkıyor. “Boşanma dönemimde tatil yapamadım, artık her şey bitti” diyen eski manken Demet Şener, boşandıktan sonra soluğu Afrika’da almaya hazırlanıyor. Şener, “Yakında Afrika’ya gidiyorum. Ben güçlü bir kadınım ve bundan sonra istediğim gibi yaşayacağım” diyerek yakın zamanda Afrika Turu‘na gideceğini duyurdu. .

Afrika’da safari hayalini gerçekleştiriyor

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Afrika fotoğrafı paylaşan Demet Şener, paylaşımının altına ise “Hayatımda en çok istediğim şeylerden biridir bu manzara. Afrika’da safariden gelmiş, kahvelerimizi içiyoruz. Bu müthiş deneyimi yaşamak için çok heyecanlanıyorum.” ifadelerini yazdı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Afrika Safari Turları sizi bekliyor.

Yakın dostu Aslı Hatemi ile sık sık seyahate çıkan 41 yaşındaki Şener’in, önümüzdeki günlerde Afrika’nın vahşi doğasında 5 günlük bir maceraya atılacağı ve Kenya Safari Turu‘nun kendisine 3 bin dolara mal olacağı öğrenildi.

Demet Şener sosyal medyadan paylaştı

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
afrika turu, Aslı Hatemi, Demet Şener, Eski Manken, İbrahim Kutluay, Kenya Safari Turu, safari turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları