Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dedeman Gaziantep’ten anlamlı kampanya

10 Temmuz, 2009 | 10:00

Dedeman Gaziantep'ten anlamlı kampanya Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center, geçtiğimiz günlerde anlamlı bir kampanyaya imza attı.

“Sorumluluk Kanımızda Var” sloganıyla, Kızılay Kan Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kan bağışına tüm Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center çalışanları katıldılar.
Kan Bağışı Kampanyası ile ilgili bir açıklama yapan Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Genel Müdürü Koray Korkmaz, kurum olarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmekten son derece mutlu olduklarını belirterek “Kan bağışı kutsaldır. Yapılan her kan bağışı belki de bir hayatı kurtaracak. Böyle kutsal bir görev için sorumluluklarını yerine getiren çalışanlarımıza teşekür ediyorum”dedi.
Koray Korkmaz, önümüzdeki günlerde yine toplumsal sorumlulukları gereği farklı kampanyalara imza atacaklarını söyledi.

“Sorumluluk Kanımızda Var” sloganıyla, Kızılay Kan Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kan bağışına tüm Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center çalışanları katıldılar.

Kan Bağışı Kampanyası ile ilgili bir açıklama yapan Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center Genel Müdürü Koray Korkmaz,  “Kan bağışı kutsaldır. Yapılan her kan bağışı belki de bir hayatı kurtaracak. Böyle kutsal bir görev için sorumluluklarını yerine getiren çalışanlarımıza teşekür ediyorum”şeklinde konuştu.

Koray Korkmaz, önümüzdeki günlerde yine toplumsal sorumlulukları gereği farklı kampanyalara imza atacaklarını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dedeman Gaziantep, Dedeman Gaziantep Hotel, Kan Bağışı Kampanyası, Kızılay Kan Merkezi, Koray Korkmaz, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları