Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dedeağaç Limanı kruvaziyer turizmi için hazır

22 Ekim, 2015 | 07:17

dedeağaç limanı Batı Trakya’nın Evros ilini ziyaret eden ABD Selanik Başkonsolosu Rebecca Fong, bölgeye yapılabicek turizm yatırımları hakkında bilgi topladı.

ABD Selanik Başkonsolosu Rebecca Fong, Batı Trakya’nın Evros ilini ziyaret etti. Evros Ticaret Odası yetkilileri ile görüşen Rebecca Fong, bölgenin turizm potansiyeli hakkında bilgi aldı. Alexandroupolis bilinen adıyla Dedeağaç ‘ın turizm yatırımları için ideal bir bölge olduğuna değinilen görüşmede Alexandroupolis ‘e gelecek yatırımcının neler yapabileceği konuşuldu.

Selanik Başkonsolosu, Ticaret Odası Başkanı Hristodulos Topsidis’le de bölgenin turistik kalkınmasını sağlayacak Dedeağaç (Alexandroupolis) Limanı’nın değerlendirilmesi gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Hristodulos Topsidis’in ABD’li başkonsolostan kruvaziyer gemilerinin Dedeağaç Limanı’na gelmesi için destek istediği öğrenildi. Zira ABD’nin kruvaziyer turizmi piyasısındaki payının bir hayli yüksek. Kruvaziyer Turizmi Gemi Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Selanik, Alexandroupolis, Alexandroupolis dedeağaç, Alexandroupolis Yunanistan, Dedeağaç, Dedeağaç limanı, Evros, Evros batı trakya, Rebecca Fong, Selanik Başkonsolosu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları