Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dedeağaç Limanı kruvaziyer turizmi için hazır

22 Ekim, 2015 | 07:17

dedeağaç limanı Batı Trakya’nın Evros ilini ziyaret eden ABD Selanik Başkonsolosu Rebecca Fong, bölgeye yapılabicek turizm yatırımları hakkında bilgi topladı.

ABD Selanik Başkonsolosu Rebecca Fong, Batı Trakya’nın Evros ilini ziyaret etti. Evros Ticaret Odası yetkilileri ile görüşen Rebecca Fong, bölgenin turizm potansiyeli hakkında bilgi aldı. Alexandroupolis bilinen adıyla Dedeağaç ‘ın turizm yatırımları için ideal bir bölge olduğuna değinilen görüşmede Alexandroupolis ‘e gelecek yatırımcının neler yapabileceği konuşuldu.

Selanik Başkonsolosu, Ticaret Odası Başkanı Hristodulos Topsidis’le de bölgenin turistik kalkınmasını sağlayacak Dedeağaç (Alexandroupolis) Limanı’nın değerlendirilmesi gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Hristodulos Topsidis’in ABD’li başkonsolostan kruvaziyer gemilerinin Dedeağaç Limanı’na gelmesi için destek istediği öğrenildi. Zira ABD’nin kruvaziyer turizmi piyasısındaki payının bir hayli yüksek. Kruvaziyer Turizmi Gemi Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Selanik, Alexandroupolis, Alexandroupolis dedeağaç, Alexandroupolis Yunanistan, Dedeağaç, Dedeağaç limanı, Evros, Evros batı trakya, Rebecca Fong, Selanik Başkonsolosu,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları