Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dedeağaç Limanı kruvaziyer turizmi için hazır

22 Ekim, 2015 | 07:17

dedeağaç limanı Batı Trakya’nın Evros ilini ziyaret eden ABD Selanik Başkonsolosu Rebecca Fong, bölgeye yapılabicek turizm yatırımları hakkında bilgi topladı.

ABD Selanik Başkonsolosu Rebecca Fong, Batı Trakya’nın Evros ilini ziyaret etti. Evros Ticaret Odası yetkilileri ile görüşen Rebecca Fong, bölgenin turizm potansiyeli hakkında bilgi aldı. Alexandroupolis bilinen adıyla Dedeağaç ‘ın turizm yatırımları için ideal bir bölge olduğuna değinilen görüşmede Alexandroupolis ‘e gelecek yatırımcının neler yapabileceği konuşuldu.

Selanik Başkonsolosu, Ticaret Odası Başkanı Hristodulos Topsidis’le de bölgenin turistik kalkınmasını sağlayacak Dedeağaç (Alexandroupolis) Limanı’nın değerlendirilmesi gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Hristodulos Topsidis’in ABD’li başkonsolostan kruvaziyer gemilerinin Dedeağaç Limanı’na gelmesi için destek istediği öğrenildi. Zira ABD’nin kruvaziyer turizmi piyasısındaki payının bir hayli yüksek. Kruvaziyer Turizmi Gemi Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Selanik, Alexandroupolis, Alexandroupolis dedeağaç, Alexandroupolis Yunanistan, Dedeağaç, Dedeağaç limanı, Evros, Evros batı trakya, Rebecca Fong, Selanik Başkonsolosu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları