Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Davutoğlu : Rötarın nedeni biz değiliz

12 Ekim, 2011 | 10:06

İstanbul ‘dan Ankara ‘ya gidecek uçağı uzun süreli rötar yapınca, yolcular gecikmenin uçaktaki 5 bakandan kaynaklandığını sanarak tepki gösterdiler.

Önceki akşam İstanbul ‘dan Ankara ‘ya gidecek uçak uzun süre rötar yapınca yolcular gecikmenin nedenini olarak 5 bakanı gösterdi ve tepki gösterdiler. Bu olay üzerine Ahmet Davutoğlu uçuş ekibinden izin alarak “Gecikmenin bizim yüzümüzden olmadığını anlamanız için erkenden yerimize oturduk; ama anlaşılan sizi ikna edemedik. İnanın, sizin kadar biz de mağduruz” açıklamasını yaptı.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu bir ilke imza atarak, uçak havalandıktan sonra, rötarın kendilerinden kaynaklanmadığını yolculara anlattı.

Uçağa binen yolcular Business Class ‘ta oturan bakanlara, “Gecikmenin nedeni anlaşıldı. Vatandaşı bekletiyorsunuz” diye sataştılar. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yolculara gecikmenin kendilerinden kaynaklanmadığını anlatmaya çalışırken uçuş ekibinden bu doğrultuda anons yapılmasını istedi.

Teknik bir arızadan kaynaklanan rötar esnasında açıklama yapan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ‘nu bazı yolcular alkışlarken bazıları da tepkilerine devam ettiler.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu Rötar, Ahmet Davutoğlu Uçuş, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Ankara Uçuşu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Sergio
07 Mart, 2012

guzellik uykusu ne derdi moiblyirum ama ben karisik’ diyorum: )bi tutam iyi, bi tutam kotu..ve arkadan aglayan uzumler yaziya gelince bunca sheyi kul ahmet’in ceketi alir ahmet bey’in ceketi ise birakir sarkilar icin bi suru tesekkur

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 7th, 2012 at 19:53 Sergio mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları