Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Davraz’da kayak keyfi başladı

02 Şubat, 2010 | 18:08

Davraz'da kayak keyfi başladı Isparta’daki Davraz Kayak Merkezi’nde kar kalınlığının sevindirici noktaya ulaşmasıyla birlikte tatilcilerin kayak keyfi de başladı.

Akdeniz Bölgesi’nin göller yöresinde, Eğirdir ve Kovada gölleri arasında yükselen ve Isparta ovasını kuşatan, 2 bin 637 metre yüksekliğe sahip Davraz, Isparta şehir merkezine 24 kilometre uzaklığı, Antalya’ya yakınlığı dolayısıyla kayak yapmak isteyen ve kar görmek isteyen tatilcilerin tercihi haline geldi.

Kayak yaparken Eğirdir Gölü’nün de seyredilebildiği, amatör ve profesyonel kayakçılar, bin 211 metre uzunluğunda, saatte bin kişi taşıma kapasiteli telesiyej tesisi ve oteliyle Kuzey disiplini, Alp disiplini, tur kayağı, snowboard, dağcılık, botanik gözlemcilik, yamaç paraşütü ve trekking yapma imkanı sunan ve kar kalınlığının 60 santimetreye ulaştığı Davraz Kayak Merkezindeki iki otelde, okulların tatil olması nedeniyle doluluk oranı yüzde 70’lere ulaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Davraz, Davraz Kayak, Davraz Kayak Merkezi, Davraz Kayak Merkezi Haberleri, Isparta Davraz Kayak Merkezi, Kayak Otelleri, Kayak turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları