Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

David Silva Kanarya Adaları’ nda tatil yapıyor

05 Temmuz, 2012 | 18:57

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City forması giyen David Silva tüm yılın yorgunluğunu ve stresini İspanya’nın gözde Adalarından olan Kanarya Adası’ nda atıyor.

EURO 2012’de İspanya Milli Takımı’nın kupayı kaldırmasında büyük rol oynayan yetenekli futbolcu David Silva yorucu bir sezonun ardından dinlenmek için Kanarya Adaları’nı seçti.

Ünlülerin gözde tatil yerlerinden birisi olan Kanarya Adaları muhteşem denizi ve Akdeniz insanın sıcaklığı ve sevecenliği ile apayrı birer karaktere sahip. Avrupa’ nın en turist alan bölgelerinden birtanesi olan Kanarya Adaları’ nda isterseniz deniz kum güneş tatili yapabilir, isterseniz köklü İspanyol kültürünün izlerini görebilirsiniz.

Her bütçeye hitap eden Kanarya Adaları farklı otel alternatifleri ile her zevke hitap ediyor.

Avrupa’nın yeni gözdesi; Kanarya Adası

Kanarya Adaları, dünyanın en önemli ve eşsiz sahillerini barındırmaktadır. Kanarya Adaları balayı turları ile de Avrupa’da en çok dikkat çeken destinasyonlardan birtanesi olma özelliğini taşıyor.

Kanarya Adaları her yıl düzenlenen bir çok festival ile binlerce turisti ağırlamaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Silva, David Silva Kanarya Adaları, EURO 2012, EURO 2012'de İspanya Milli Takımı, İspanya Kanarya Adaları, İspanya Milli Takımı, İspanyol Adaları, İspanyol Adaları Tatili, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları Balayı, Kanarya Adaları Tatili, Kanarya Adası, Manchester City, Manchester City David Silva,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları