Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

David Guetta yeni şarkısının klibi ile nefesleri kesti

01 Kasım, 2014 | 13:13

David Guetta yeni şarkısı klibi f1

Elektronik müziğin dünyadaki en büyük isimlerinden bir tanesi olan David Guetta yeni şarkısının klibi ile adeta nefesleri kesti. David Guetta yeni şarkısı Dangerous için Ferrari Pistlerinin tozunu attırdı.

DJ David Guetta dünyanın neredeyse her yerinde hayranlarıyla buluşuyor. David Guetta konserlerine yeni şarkısının klip çekimleri için ara verdi. Ferrari pistinde çekilen klipte David Guetta’ ya bir birinden güzel kızlar eşlik ediyor.

David Guetta Konserleri 2015 Programları

DJ David Guetta 2015 konserleri ile dünyanın her yerinde hayranları ile buluşarak onlara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatmayı hedefliyor. David Guetta konser programında Hindistan Yeni Delhi, Meksika Cancun, Brezilya Salvador, Sao Paulo ve daha bir çok ülke onlarca şehir var.

David Guetta Konserleri bilet sponsoru olan World Travel Service – WTS dünyanın her yerinde başarılı Dj’ in hayranlarına servis vermektedir. Ayrıca dünyanın neresinde olursa olsun David Guetta konserlerine giden hayranlarına konser biletlerini hediye eden WTS aynı zamanda bu gibi bir çok etkinlik için de hizmet vermektedir.

2015 yılbaşı yurtdışı turlarında büyük sürprizler!

2015 yılbaşı yurt dışı turlarında en büyük sürprizlerden bir tanesi DJ David Gueatta ‘ nın Meksika Cancun konseri olacak hiç şüphesiz.
Dünyanın en güzel plajlarına sahip bölgeler arasında yer alan Meksika Cancun hem unutulmaz bir tatil hem de akıllardan silinmeyecek bir yılbaşı partisi isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

David Guetta Meksika Cancun ‘ da yılbaşı için sergileyeceği performans için dünyanın bir çok yerinden yüzlerce insan seyahat planlarını yaptılar bile.

DAVID GUETTA YENİ KLİBİNİN TAMAMINI AŞAĞIDA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 yılbaşı yurtdışı, 2015 yılbaşı yurtdışı turları, 2015 yurtdışı turları, David Guetta, David Guetta 2015 konserleri, David Guetta Dangerous, David Guetta konserleri, David Guetta Konserleri 2015, David Guetta Konserleri 2015 Programları, David Guetta Konserleri bilet, David Guetta yeni klibi, David Guetta yeni şarkısı, DJ David Guetta, World Travel Service, WTS, Yılbaşı Yurtdışı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları