Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

DAP: Turizm ile insanları kaynaştırmayı hedefliyoruz

27 Eylül, 2012 | 20:27

DAP: Turizm ile insanları kaynaştırmayı hedefliyoruz.

Diyalog Avrasya Platformu (DAP) ve Azerbaycan Turizm Enstitüsü (ATE) “Turizmin kültürler arası diyalogda yeri ve rolü” konulu konferans düzenlendi. Düzenlenen konferansta ülkenin turizm konusunda geldiği nokta ve geleceği konularında bilgiler verildi.

DAP Koordinatörü Mustafa Saatçi ülkenin tanıtımı ve gelişimi için çok önemli bir yeri olan turizmin inkişafı konusunda herkese işler düştüğünü bildirdi. Konferansın ardında soruları cevaplayan Saatçi “Bu konferansla amacımız birçok medeniyetlerin yaşandığı coğrafyalara turizm konusunda insanların gelip gitmelerini sağlayarak bir etkileşimin ortak bir sevginin oluşumunu sağlamak.” dedi.

ATE Rektörü Prof. Cafer Caferov ise enstitünün faaliyete başlamasından sonra geçen 7 yılda aldığı mesafe ve ülke turizmine katkılarından bahsetti. Caferov, ATE’de 2 binden fazla gencin turizm alanında eğitim aldığını bunun da ülke turizmine yetişmiş eleman ihtiyacı adına önemli olduğunu vurguladı. ‘’

Konferansta “Çağ Öğretim İşletmeleri” şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Enver Özeren ve Türkiye’nin Bakü Büyükelçiliği’nin Kültür Müşaviri Seyit Ahmet Arslan birer sunum yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATE Rektörü Prof. Cafer Caferov, Bakü Büyükelçiliği, Çağ Öğretim İşletmeleri, DAP, DAP Koordinatörü, DAP Koordinatörü Mustafa Saatçi, DAP turizm, Mustafa Saatçi, Turizm, Turizm Haberleri, Türkiye Bakü Büyükelçiliği, Yönetim Kurulu Başkanı Enver Özeren,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları