Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dalga sörfüne ev sahipliği yapacak Alanya’da sahiller temizlendi!

21 Aralık, 2018 | 11:08

Dalga sörfüne ev sahipliği yapacak Alanya'da sahiller temizlendi!

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Alanya’da hafta sonu yapılacak olan Türkiye Dalga Sörfü Yarışması nedeniyle belediye ekipleri kentin sahilini temizledi.

Antalya’nın Alanya ilçesi hafta sonu yapılacak 2019 Türkiye Dalga Sörfü Yarışlarına hazırlanıyor. İlçede son günlerde şiddetli rüzgarın oluşturduğu dalgalar nedeniyle sahile vuran atıklar, Alanya Belediyesi’ne bağlı ekiplerce temizlendi.

Şehirde etkili olan yağış ve şiddetli rüzgar sonrası denizden gelen çöp ve atıkların sahilden kaldırılma işlemine belediyenin kepçesi de katıldı. Belediye ekipleri, hafta sonu organize edilecek sörf yarışması için Alanya Milli Egemenlik Plajı’nda çalışma yapan sörfçülerin daha rahat çalışmaları için alan temizliği yapıldı.

Türkiye Dalga Sörfü Yarışı 22 Aralıkta dalganın organizasyon yapmaya elverişli olması durumunda Milli Egemenlik Plajı, Damlataş Plajı ya da Galip Dere Plajı’nda yapılacak. Yarışa 30 üzerinde sporcu katılımı bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya Belediye ekipleri, Alanya Belediyesi, Alanya Milli Egemenlik Plajı, Antalya, Türkiye Dalga Sörfü yarışması,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları