Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

02 Mart, 2017 | 11:56

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

Daha yeşilci bir geleceği destekleyen Constance Hotels & Resorts Lemuria, Seyşeller ‘de çocuklarınızla geçireceğiniz tatilde sizlere güvenli ve temiz bir ortam sunuyor.

Çocuklarınız ile birlikte seyahat ederken, size ve çocuklarınıza en uygun konumdaki oteli bulmak bazen yıldırıcı olabilir. Konuklarına yeşil bir turizm anlayışı sunan Constance Hotels & Resorts Lemuria, doğal güzellikleri koruyarak aynı zamanda çocuklarınızın daha güvenli bir ortamda tatil yapmasına olanak sağlıyor. Tatilinizi çocuklarınızla birlikte hem heyecanlı hem de güvenli aynı zamanda da eğitici ve eğlenceli yaşamak istiyorsanız Constance Hotels & Resorts tam size göre. Temiz bir çevreye sahip olan Constance Lemuria, kaliteli anlarınızı paylaşmak için en ideal mekanda bulunuyor.

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

Constance Hotels & Resorts Lemuria, herkes için mükemmel kombinasyona sahiptir. Odalarında rahatlıkla kalabileceğiniz, servisi eksiksiz, verilen hizmeti güleryüzlülük ile görebileceğiniz takım arkadaşlarına sahiptir. Constance Hotels & Resorts Lemuria, egzotik bir adada bulunmanın artısı ile keyifli ve mükemmel bir tatil rotası sunuyor.

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

Ada’nın flora ve fauna çeşitliliğini keşfederken ayrıca bunların yeşil bir gelecek için nasıl korunduğunu göreceksiniz. Çocuklarınız hem öğrenecek hem de eğlenirken tatil yapacak. Ayrıca Constance Hotels & Resorts Lemuria, çocuklara sunulan özel çocuk menüleri ve çocuk aktiviteleri ile çocuklarınızın sağlıklı ve keyifli bir tatil geçirmesini de sağlıyor. Constance Kids Club’da çocuklarınız güvenle eğlenirken sizin de gözünüz arkada kalmayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Lemuria, Seyşeller,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları