Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

02 Mart, 2017 | 11:56

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

Daha yeşilci bir geleceği destekleyen Constance Hotels & Resorts Lemuria, Seyşeller ‘de çocuklarınızla geçireceğiniz tatilde sizlere güvenli ve temiz bir ortam sunuyor.

Çocuklarınız ile birlikte seyahat ederken, size ve çocuklarınıza en uygun konumdaki oteli bulmak bazen yıldırıcı olabilir. Konuklarına yeşil bir turizm anlayışı sunan Constance Hotels & Resorts Lemuria, doğal güzellikleri koruyarak aynı zamanda çocuklarınızın daha güvenli bir ortamda tatil yapmasına olanak sağlıyor. Tatilinizi çocuklarınızla birlikte hem heyecanlı hem de güvenli aynı zamanda da eğitici ve eğlenceli yaşamak istiyorsanız Constance Hotels & Resorts tam size göre. Temiz bir çevreye sahip olan Constance Lemuria, kaliteli anlarınızı paylaşmak için en ideal mekanda bulunuyor.

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

Constance Hotels & Resorts Lemuria, herkes için mükemmel kombinasyona sahiptir. Odalarında rahatlıkla kalabileceğiniz, servisi eksiksiz, verilen hizmeti güleryüzlülük ile görebileceğiniz takım arkadaşlarına sahiptir. Constance Hotels & Resorts Lemuria, egzotik bir adada bulunmanın artısı ile keyifli ve mükemmel bir tatil rotası sunuyor.

Daha Yeşilci Bir Gelecek İçin Constance Lemuria Seyşeller

Ada’nın flora ve fauna çeşitliliğini keşfederken ayrıca bunların yeşil bir gelecek için nasıl korunduğunu göreceksiniz. Çocuklarınız hem öğrenecek hem de eğlenirken tatil yapacak. Ayrıca Constance Hotels & Resorts Lemuria, çocuklara sunulan özel çocuk menüleri ve çocuk aktiviteleri ile çocuklarınızın sağlıklı ve keyifli bir tatil geçirmesini de sağlıyor. Constance Kids Club’da çocuklarınız güvenle eğlenirken sizin de gözünüz arkada kalmayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Lemuria, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları