Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cüneyt Çakır EURO 2016 finallerinde!

15 Aralık, 2015 | 12:03

Cüneyt Çakır EURO 2016 finalleri Fransa’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda görev alacak hakemler belli oldu.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde en iyi grup üçüncüsü olarak EURO 2016 finallerine katılmaya hak kazanan milli takımımızla birlikte Fransa’da görev alacak tek Türk hakemi Cüneyt Çakır oldu.

UEFA, 10 Haziran-10 Temmuz tarihleri arası, Fransa’nın ev sahipliği yapacağı Avrupa Futbol Şampiyonası hakemlerini açıkladı. 18 kişilik hakem listesinde Cüneyt Çakır da kendisine yer buldu. Çakır, yardımcılarıyla birlikte Fransa’daki turnuvada düdük çalacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Futbol Şampiyonası, Cüneyt Çakır, EURO 2016, EURO 2016 cüneyt çakır, Euro 2016 Fransa,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları