Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhuriyetimiz 88 yaşında

29 Ekim, 2011 | 12:56

Cumhuriyetimizin 88. yıl dönümü kutlu olsun…

Cumhuriyet’in 88′nci kuruluş yıldönümü törenleri Anıtkabir’de gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığındaki devlet erkânı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 88’inci yıldönümünde Anıtkabir’i ziyaret etti.

Aslanlı Yol’dan yürüyüşle başlayan törene Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, kuvvet komutanları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bakanlar, Danıştay ve Yargıtay başkanları ve üst düzey bürokratlarla askeri yetkililer katıldı.

Cumhuriyetin 88. yılı programı çerçevesinde düzenlenmesi planlanan resmigeçit törenleri ile akşam verilecek resepsiyonun Van’daki deprem nedeniyle iptal edilmesinin ardından Cumhuriyet Bayramı bu yıl sadece çelenk konarak kutlanıyor.

Ancak, CHP’li belediyeler ve sivil toplum örgütleri Türkiye ‘nin birçok ilinde Cumhuriyet yürüyüşleri düzenliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29 Ekim, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Gül, Cumhuriyet 88 yaşında, Cumhuriyet Bayramı, Cumhuriyetimizin 88. yılı, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Kuvvet Komutanları, TBMM Başkanı Cemil Çiçek,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları