Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Turizm İçin Gurbetçilere Çağrı

02 Şubat, 2017 | 17:45

TatilTurizmSeyahat Cumhurbaşkanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Saray’da Bugün Turizmcileri Ağırladı. Turizm Sektörünün Krizden Kurtulması İçin Gurbetçilere Çağrıda Bulundu.

Geçen sene zor bir dönem geçiren turizm sektörünün, bu senede aynı geçmemesi ve bu krizden kurtulması için Cumhurbaşkanı Erdoğan, turizm sektörünün önde gelen kuruluşlarını Ak Saray’da ağırladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması ise gündeme etki yarattı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Turizmciler İçin Yaptığı Açıklamaları,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, turizmcileri Ak Saray’da ağırladığı ve bugünkü konuşmasında vurguladığı en önemli konu gurbetçilerin ülke turizmine katkı sağlamasıydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ” 14 yılda Türkiye’de turist sayısının 12- 14 milyondan, 40 milyona çıktığını” belirtti.

   Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Açıklamasından Satır Başları;

“En güzel denizlerin, en güzel dağların, en güzel ırmakların, en güzel sıcak gülümsemeleri, yaşanacak en güzel anların ülkesidir Türkiye….

Mozaikle çiniyi, kaplıca ile kayağı ve daha bir çok güzellik sadece Türkiye’de. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızı aileleriyle ülkemizde tatil yapmaya davet ediyorum.  Baba ocağına gelen, akrabalarını ziyaret eden vatandaşlarımızı Türkiye evimiz vatanımızı tanıyalım anlayışına ayırmalıdır. Komşunu da al gel kampanyasını başlatıyoruz gurbetçi vatandaşlarımıza. Türkiye dünyanın en misafirperver ülkesidir. Güzelliklere ziyadesiyle sahiptir. Vatandaşlarımızın ülkemize getirdiği arkadaşlarına mahçup olmayacaklarına ben inanıyorum. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Yanında komşusunu getirecek olan gurbetçi vatandaşlarımızdan benim bir ricam daha var. Düğün, dernek, nişan gibi kutlamalarını da ülkelerinde gelip yapmalarını bekliyorum. Bu yıldan başlayarak bir kaç yıl boyunca bu düğünleri ülkemizde yapmalıyız. Almanya’daki, Hollanda’daki ve Belçika’daki kardeşlerimize sesleniyorum. Doğduğun yer kadar doyduğun yerde önemlidir ama bizim memleketimiz değerlidir.” dedi.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ak Saray, Beştepe, Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan, gurbetçiler tatil, Turizmciler, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları