Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vize muafiyeti resti

08 Ağustos, 2016 | 18:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vize muafiyeti resti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB ile varılan sığınmacı anlaşmasının devam edebilmesi için vize muafiyetinin şart olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransız Le Monde gazetesine konuştu. Erdoğan, vize muafiyeti talebinin yerine getirilmemesi durumunda Avrupa Birliği ile varılan sığınmacı anlaşmasının devam etmesinin mümkün olmayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB’nin Türkiye’ye dürüst ve samimi davranmadığını belirterek “Eğer vize muafiyeti konusundaki taleplerimiz karşılanmazsa geri kabul anlaşmasını uygulamamız artık mümkün olmaz” ifadesini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB Vize, Avrupa Birliği, Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Le Monde gazetesi, Recep Tayyip Erdoğan, vize muafiyeti, vize muafiyeti ne zaman,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları