Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vize muafiyeti resti

08 Ağustos, 2016 | 18:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vize muafiyeti resti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB ile varılan sığınmacı anlaşmasının devam edebilmesi için vize muafiyetinin şart olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransız Le Monde gazetesine konuştu. Erdoğan, vize muafiyeti talebinin yerine getirilmemesi durumunda Avrupa Birliği ile varılan sığınmacı anlaşmasının devam etmesinin mümkün olmayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB’nin Türkiye’ye dürüst ve samimi davranmadığını belirterek “Eğer vize muafiyeti konusundaki taleplerimiz karşılanmazsa geri kabul anlaşmasını uygulamamız artık mümkün olmaz” ifadesini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AB Vize, Avrupa Birliği, Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Le Monde gazetesi, Recep Tayyip Erdoğan, vize muafiyeti, vize muafiyeti ne zaman,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları