Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Latin Amerika turu başladı

09 Şubat, 2015 | 08:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kolombiya, Meksika ve Küba’yı kapsayan Latin Amerika turuna başladı.

Recep Tayyip Erdoğan, Türk ve dünya basının yakından takip ettiği Latin Amerika turuna çıktı. Özellikle Küba ‘ya yapılması planlanan cami ile ilgili yaptığı açıklamalarla dünya basınında geniş yer bulan Erdoğan, Güney Amerika seyahatinin ilk durağı olan Kolombiya’ya gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya’da bugün ve yarın (9-10 Şubat) yapacağı resmi görüşmlerin ardından 10-11 Şubat’ta Küba’ya geçecek. Erdoğan’ın devrimin başkenti Havana’daki temaslarını dünya basını da yakından takip edecek. Erdoğan, programı uygun olursa Küba devriminin lideri ve efsane devlet başkanı Fidel Castro ile görüşücek.

Küba’da iki gün kalacak Erdoğan, ardından Meksika geçecek ve görüşmelerine burada devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fidel Castro, Fidel Castro devrim, Fidel Castro havana, Fidel Castro küba, Kolombiya, Küba, Küba cami, Küba Havana, Küba Turu, Latin amerika turu, Meksika, Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan fidel castro, Tayyip Erdoğan kolombiya, Tayyip Erdoğan Küba, Tayyip Erdoğan küba cami, tayyip erdoğan Latin Amerika, Tayyip Erdoğan meksika,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları