Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Latin Amerika turu başladı

09 Şubat, 2015 | 08:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kolombiya, Meksika ve Küba’yı kapsayan Latin Amerika turuna başladı.

Recep Tayyip Erdoğan, Türk ve dünya basının yakından takip ettiği Latin Amerika turuna çıktı. Özellikle Küba ‘ya yapılması planlanan cami ile ilgili yaptığı açıklamalarla dünya basınında geniş yer bulan Erdoğan, Güney Amerika seyahatinin ilk durağı olan Kolombiya’ya gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya’da bugün ve yarın (9-10 Şubat) yapacağı resmi görüşmlerin ardından 10-11 Şubat’ta Küba’ya geçecek. Erdoğan’ın devrimin başkenti Havana’daki temaslarını dünya basını da yakından takip edecek. Erdoğan, programı uygun olursa Küba devriminin lideri ve efsane devlet başkanı Fidel Castro ile görüşücek.

Küba’da iki gün kalacak Erdoğan, ardından Meksika geçecek ve görüşmelerine burada devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fidel Castro, Fidel Castro devrim, Fidel Castro havana, Fidel Castro küba, Kolombiya, Küba, Küba cami, Küba Havana, Küba Turu, Latin amerika turu, Meksika, Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan fidel castro, Tayyip Erdoğan kolombiya, Tayyip Erdoğan Küba, Tayyip Erdoğan küba cami, tayyip erdoğan Latin Amerika, Tayyip Erdoğan meksika,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları