Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Latin Amerika programı belli oldu

30 Ocak, 2015 | 08:01

Küba’ya cami yakışır sözleri ile bir süre gündemi meşgul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Küba’yı da kapsayan Latin Amerika turu tarihleri belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kolombiya, Küba ve Meksika’yı kapsayan Latin Amerika tur programı belli oldu. Buna göre Erdoğan, 9-12 Şubat tarihleri arasında bu üç ülkeyi ziyaret edecek.

Erdoğan, 9-10 Şubat tarihlerinde Kolombiya, 10-11 Şubat’ta Küba, 11-12 Şubat’ta ise Meksika’da olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Latin Amerika’ya yapacağı ziyaretlerine mart ayında Brezilya, Arjantin ve Şili ile devam edeceği öğrenildi.

Bu arada Erdoğan’ın Küba Turu sırasında cami temelini atacağına dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yaptığı açıklamada “Küba ziyaretimizde cami temeli atma gibi bir şey söz konusu değil. Böyle bir şey programımızda yok” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika, Latin amerika turu, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan amerika, Recep Tayyip Erdoğan küba, Recep Tayyip Erdoğan küba turu, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan Küba, tayyip erdoğan Latin Amerika, Tayyip Erdoğan latin amerika turu, Tayyip Erdoğan meksika,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları