Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Küba’da sergi açılışına katılacak

05 Şubat, 2015 | 08:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Latin Amerika Turu sırasında gideceği Küba’da cami temeli atmayacağının kesinleşmesinin ardından başkent Havana’da bir sergi açılışına katılacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9-13 Şubat arasında sırasıyla Kolombiya, Küba ve Meksika’yı kapsayan Latin Amerika turuna çıkacak.

Tayyip Erdoğan’ın Küba Turu sırasında İslam Kültür ve Sanat Platformunca hazırlanan Aşk-ı Nebi sergisinin açılışını yapması bekleniyor. Sergi, New York ve Washington’ın ardından 11 Şubat’ta Küba‘nın başkenti Havana’da açılacak.

Öte yandan daha önce Erdoğan’ın Küba’da yapılması planlanan caminin temel atma törenini gerçekleştireceği iddia edilmişti. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Erdoğan’ın gezisinde Küba’da cami temeli atılmayacağını söylemişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşk-ı Nebi sergisi, Aşk-ı Nebi sergisi havana, Aşk-ı Nebi sergisi küba, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Havana, Havana Küba, İslam Kültür ve Sanat Platformu, Kolombiya, Küba, Küba Turu, Latin Amerika, Latin amerika turu, Meksika, New York, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan Küba, Tayyip Erdoğan küba sergi, tayyip erdoğan Latin Amerika, Washington,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları