Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Küba’da sergi açılışına katılacak

05 Şubat, 2015 | 08:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Latin Amerika Turu sırasında gideceği Küba’da cami temeli atmayacağının kesinleşmesinin ardından başkent Havana’da bir sergi açılışına katılacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9-13 Şubat arasında sırasıyla Kolombiya, Küba ve Meksika’yı kapsayan Latin Amerika turuna çıkacak.

Tayyip Erdoğan’ın Küba Turu sırasında İslam Kültür ve Sanat Platformunca hazırlanan Aşk-ı Nebi sergisinin açılışını yapması bekleniyor. Sergi, New York ve Washington’ın ardından 11 Şubat’ta Küba‘nın başkenti Havana’da açılacak.

Öte yandan daha önce Erdoğan’ın Küba’da yapılması planlanan caminin temel atma törenini gerçekleştireceği iddia edilmişti. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Erdoğan’ın gezisinde Küba’da cami temeli atılmayacağını söylemişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşk-ı Nebi sergisi, Aşk-ı Nebi sergisi havana, Aşk-ı Nebi sergisi küba, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Havana, Havana Küba, İslam Kültür ve Sanat Platformu, Kolombiya, Küba, Küba Turu, Latin Amerika, Latin amerika turu, Meksika, New York, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan Küba, Tayyip Erdoğan küba sergi, tayyip erdoğan Latin Amerika, Washington,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları