Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Küba’ya ikinci cami için talepte bulunacak

10 Şubat, 2015 | 09:42

Küba’ya yapılması planlanan ilk cami için görüşmlerinin sonuna gelindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Havana ziyareti sırasında ikinci cami inşaası için de girişimlerde bulunacağı öğrenildi.

Küba‘nın başkenti Havana bir cami yapılması için uzun süredir devam eden görüşmelerde sona gelindi. Şu sıralar Latin Amerika turuna devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Havana’da yapacağı resmi temaslarda Küba’dan ikinci camiyi de isteyecek.

Havana’ya yapılması planlanan ilk caminin masrafları, Türkiye ve Suudi Arabistan tarafından karşılanacak.

3 bin 500 müslümanın yaşadığı Küba’da, ikinci cami için ise Santiago şehrine teklif yapılacak. İkinci cami için Küba hükümeti ile anlaşılması halinde tüm masraflar Türkiye tarafından karşılanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan küba, Havana, Havana cami, Havana Küba, Havana küba cami, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan havana, Recep Tayyip Erdoğan küba, Recep Tayyip Erdoğan küba cami, Recep Tayyip Erdoğan latin amerika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları