Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Küba’da Atatürk büstüne çiçek bıraktı

12 Şubat, 2015 | 11:24

Latin Amerika Turu kapsamında Küba’nın başkenti Havana’ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada bulunan Atatürk büstüne çiçek bıraktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika turunun ikinci durağı olan Küba‘daki temaslarının ardından Meksika’ya gitti. Erdoğan, Küba ziyareti sırasında başkent Havana’daki yabancı bir devlet adamına ait tek büst olan Atatürk büstüne çiçek bıraktı. Erdoğan’ı bu ziyaret sırasında kalabalık bir basın grubu takip etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve beraberindeki heyet, büst ziyaretlerinin ardından Havana’da “eski şehir” olarak adlandırılan tarihi bölümü geçti. Burada tarihçi Eusebio Leal’den bilgi alan Erdoğan, Havana Şehir Müzesi’ni de gezdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı küba, Emine Erdoğan, Emine Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan, Havana, Havana atatürk, Havana Küba, Havana müze, Küba, Küba atatürk, Küba Atatürk Anıtı, Küba Atatürk Büstü, Küba Atatürk Heykeli, Küba Havana, Latin Amerika, Latin amerika turu, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan atatürk, Recep Tayyip Erdoğan küba, Recep Tayyip Erdoğan latin amerika,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları