Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Küba’da Atatürk büstüne çiçek bıraktı

12 Şubat, 2015 | 11:24

Latin Amerika Turu kapsamında Küba’nın başkenti Havana’ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada bulunan Atatürk büstüne çiçek bıraktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika turunun ikinci durağı olan Küba‘daki temaslarının ardından Meksika’ya gitti. Erdoğan, Küba ziyareti sırasında başkent Havana’daki yabancı bir devlet adamına ait tek büst olan Atatürk büstüne çiçek bıraktı. Erdoğan’ı bu ziyaret sırasında kalabalık bir basın grubu takip etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve beraberindeki heyet, büst ziyaretlerinin ardından Havana’da “eski şehir” olarak adlandırılan tarihi bölümü geçti. Burada tarihçi Eusebio Leal’den bilgi alan Erdoğan, Havana Şehir Müzesi’ni de gezdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı küba, Emine Erdoğan, Emine Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan, Havana, Havana atatürk, Havana Küba, Havana müze, Küba, Küba atatürk, Küba Atatürk Anıtı, Küba Atatürk Büstü, Küba Atatürk Heykeli, Küba Havana, Latin Amerika, Latin amerika turu, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan atatürk, Recep Tayyip Erdoğan küba, Recep Tayyip Erdoğan latin amerika,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları