Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan Japonya imparatoru Akihito ile görüştü

08 Ekim, 2015 | 15:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Japonya ziyareti kapsamında imparator Akihito ile bir araya geldi.

Japonya’nın başkenti Tokyo’da resmi temaslarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya İmparatoru Akihito ve İmparatoriçe Michiko ile görüştü.

Eşi Eşi Emine Erdoğan’ın da eşlik ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İmparator Akihito’ya yaklaşık yarım saat süren ziyarette bulundu.

Basına kapalı yapılan görüşmenin ardından Erdoğan ve eşi, İmparator Akihito ve İmparatoriçe Michiko tarafından uğurlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, Japonya İmparatoru, Japonya İmparatoru Akihito, Japonya Turu, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan japonya, Tayyip Erdoğan Japonya, Tayyip Erdoğan Japonya İmparatoru,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları