Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cumartesi akşamını Roma’da geçirmeye ne dersiniz?

06 Ocak, 2016 | 11:13

Roma Cumartesi akşamını Avrupa’nın en romantik şehrinde yani Roma’da geçirmeye ne dersiniz?

Muhteşem sarayları, asırlık kilise ve bazilikaları, antik kalıntıları, anıtları ve heykelleriyle kültür açısından dünyanın en zengin şehirlerinden biri Roma. Kültür, sanat, tarih gibi konularda dünyaca tanınmış olan Roma, alışveriş ve yemek kültürü açısından da sayılı şehirler arasında. Roma’da bulunan kaliteli restoranlarda İtalyan lezzetlerini tadabileceğiniz gibi alışveriş için ünlü giyim mağazaları ile ünlü butikleri de Roma’da bulmak mümkün. Tüm bunların yanında Roma’nın Avrupa’nın en romantik şehirleri arasında yer aldığını da eklemeden olmaz.

roma-romantik-tur

Yüzyıllar boyunca sayısız edebiyat eserine konu olmuş büyüleyici bir şehir. Yürüyerek neredeyse her önemli noktasını gezebileceğiniz bu güzel şehirde unutamayacağınız bir hafta sonu geçirmeye ne dersiniz?

WTS’den bir ilk

Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden World Travel Service (WTS), bir ilki gerçekleştirerek sadece 149 Euro’ya aşk şehri Roma ’da romantik bir cumartesi akşamı fırsatı sunuyor. Kalabalık turlardan, rehberlerin yönlendirdiği yerlere gitme mecburiyetinden sıkılanlara, Avrupa’nın kültür, tarih ve aşk başkenti Roma’da romantik ve sakin bir cumartesi gecesi geçirmek isteyenlere WTS’nin yeni kampanyası ilaç gibi gelecek. Dünyanın farklı bölgelerine kişiye özel turlar düzenleyen WTS, bir ilke daha imza atarak sadece 149 Euro karşılığında Roma seyahati fırsatı sunuyor.

WTS Roma Cumartesi Gecesi Tur Programları için Tıklayın

roma italya

Üstelik vergiler de dahil!

Aynı zamanda FIFA Resmi Tur Operatörü de olan WTS’nin 149 Euro’luk yeni kampanyasında Türkiye’deki acentelerde kullanılan genel kuralların dışına çıkılarak fiyata havaalanı vergileri de dahil ediliyor. Yani 149 Euro’luk müthiş fiyatın içinde Tarifeli Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak biletleri, otel konaklaması, sabah kahvaltısı ve hava alanı vergileri de dahil.

Kampanya sadece Roma ile sınırlı değil

WTS’nin Cumartesi gecesi kampanyası Roma’yla da sınırlı değil. 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla Roma’nın yanı sıra Venedik, Cenova / Bari, Bologna, Milano, Torino / Napoli / Catania ve Pisa’da aşk dolu bir cumartesi gecesi geçirmek mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya Turu, Roma, Roma fırsat turu, Roma gezilecek yerler, Roma İtalya, Roma italya turu, Roma tatili, Roma Turu, Roma turu 2016, Roma turu wts, ucuz italya turu, ucuz roma turu, World Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları