Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Crystal Admiral ve Crystal De Luxe Otelleri ‘2011 Zoover Tavsiye Edilmiş’ Kazandı

03 Haziran, 2011 | 12:20

Crystal Admiral ve Crystal De Luxe Otelleri ‘2011 Zoover Tavsiye Edilmiş’ Kazandı / Turizm Haberleri

Crystal Otellerinin bünyesinde olan Crystal Admiral Resort Suites & Spa ve Crystal De Luxe Resort & Spa; Tatil Yorumları / Değerlendirme sitesi Zoover tarafından Avrupa’ daki en iyi tesislerden biri olarak seçildiler.

Zoover, arka arkaya 3. kez ‘Zoover Ödülü’ nü ve ‘Zoover Tavsiye Edilmiş’ i dağıttı ve tüketicinin karar verdiği veri tabanı sonuçlarına göre Crystal Otellerinin bu 2 oteli ‘2011 Zoover Tavsiye Edilmiş’ kazandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Crystal Admiral, Crystal Admiral ödül, Crystal Admiral oteli, Crystal De Luxe Oteli ödül, Crystal De Luxe Otelleri, Zoover, Zoover Ödülü,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları