Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Crsytal Sunrise Queen Luxury Resort’e ödül

05 Ocak, 2011 | 17:55

Crsytal Sunrise Queen Luxury Resort Holidaycheck’de 2011’in en iyi oteller listesine girerek önemli bir başarıya imza attı.

Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş yapmış olduğu açıklamada; “100 000 in üzerinde otelin, 400 000 yorum üzerinden yapılan seçimlerinde, dünya çapında en iyi 332 otel arasına girerek Holidaycheck’ten ödül almak bizi mutlu etmiştir.Bu anlamda tek hedefimiz misafirlerimizi özel hissettirerek, %100 misafir memnuniyetini sağlamaktır. Almış olduğumuz bu ödül; bizlere yeni ödülleri tüm tesislerimize kazandırmak için kılavuz olacaktır” dedi.

Antalya’da, Side Bingeşik mevkiinde bulunan Crsytal Sunrise Queen Luxury Resort, Side’ de Kumköy sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda inşa edilmiş olup, farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. İnce kumlu özel plajı, çeşitli büyüklükte havuzları ile her yaştan çiftler ve çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 En İyi Oteller, Crsytal Sunrise Queen, Crsytal Sunrise Queen Luxury Resort, Holidaycheck 2011, Side Bingeşik, Turizm Haberleri, Umman Çetinbaş,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları