Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Crotour Fuarı’nda Türkiye’ye ‘en iyi stant’ ödülü verildi

29 Mart, 2011 | 13:15

Crotour Fuarı’nda Türkiye’ye ‘en iyi stant’ ödülü verildi

Hırvatistan’da düzenlenen ve birçok turizm ülkesinin katıldığı Crotour Fuarı’nda Türkiye’nin standı, fuarın en iyi standı seçildi. Türkiye, fuara iştirak eden katılımcılar arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda ‘En İyi Stant’ ödülünü alarak fuarın en çok ilgi gören ülkelerinden biri oldu.

Türkiye’nin iki yıl aradan sonra katıldığı fuarda, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan stant büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin kültürel değerlerinin yanı sıra ebru sanatından örneklerin de sergilendiği Türk standı tüm katılımcıların uğrak yeri oldu. Türkiye’nin aldığı ‘En İyi Stant’ ödülü ve fuar sırasında gerçekleştirilen tanıtım faaliyetleri beklenen olumlu etkiyi göstererek, ülkemizi ziyaret eden Hırvat ziyaretçi sayısının artmasına neden oldu. 2011 Ocak-Şubat dönemi istatistiklerine göre Hırvatistan’dan ülkemize gelen ziyaretçi sayısında yüzde 38 oranında artış yaşandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra Hırvatistan televizyon kanallarında gösterilen ve büyük ilgiyle takip edilen Türk dizileri de Hırvatları etkileyerek, Türkiye’ye olan ilgilerini büyük oranda arttırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Crotour, Crotour Fuarı, Crotour Fuarı hırvatistan, Crotour Fuarı Türkiye, Crotour Fuarı türkiye standı, En İyi Stant ödülü, Hırvatistan fuar, Turizm Fuarı, Türkiye En İyi Stant ödülü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları