Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cristiano Ronaldo Yeni Otelini Ibiza’da Açıyor

02 Şubat, 2017 | 18:04

Turizm Tatil Seyahat CR7 oteli

Yıldız Futbolcu Cristiano Ronaldo Pestana CR7  Oteli İçin Ibiza’da Yer Bakıyor.

 

2016 yılına damga vuran Real Madrid‘li Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo önceden satın aldığı Pestana Hotel’i için Ibiza’da açmak istiyor. Bu nedenle Pestana CR7 Lifestyle Hotel harekete geçerek Ibiza’da araştırmalara başladı. Real Madrid’li yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo, otelinin bir dünya markası olması için Pestana CR7 Lifestyle Hotel yatırımlarını destekliyor. Pestana Hotel Group, oteli açmak için araştırmalarını sürdürmekte ve ilgilendiği bölgeler, Ibiza merkezi, Santa Eulalia del Rio ve Playa d’ en Bossa olarak açıklandı.

  Ibiza’da Tatil ve Eğlence Durmaz

Ibiza, İspanya’nın Balear ada grubuna bağlı bir Akdeniz adası ve konumu ile ada da 7 ay turizm yapılmaktadır. Ibiza, Avrupa’nın en ünlü tatil ve eğlence merkezi olarak görülmektedir. Popüler bir turizm destinasyonu olarak, Avrupa’dan ve dünyanın bir çok ülkesinden turist çekmektedir.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, İbiza, İbiza tatil, İspanyada Tatil, Pestana CR7 Hotel, Pestana CR7 Lifstyle Hotel, Pestana Hotels Group,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları