Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cristiano Ronaldo Sevgilisi İle Haftasonu İbiza’da Tatil Yaptı

10 Mayıs, 2017 | 03:14
Cristiano Ronaldo İbiza

Cristiano Ronaldo İbiza

Real Madrid’in Dünyaca Ünlü Oyuncusu Crisitano Ronaldo, Sevgilisi Georgina Rodriguez İle Haftasonu İbiza’da Tatil yaptı

Real Madrid‘in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo, haftasonu Granada maçında kadroda olmayacağı için Sevgilisi Georgina Rodriguez ile İbiza’ya Tatil yapmaya gitti. Çarşamba günü Atletico Madrid ile UEFA Şampiyonlar Liginde karşılaşacak olan Real Madrid’in yıldız oyuncusu İbiza kaçamağı ile dinlenmek için fırsat bulduğu belli oluyor.  Haftasonu kaçamağı için genellikle İbiza’yı seçen Ünlü oyuncu Cristiano Ronaldo, fiziğini koruduğunu da göstermiş oldu.

İbiza’da 2017 Sezonunun İlk Ünlüsü; Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez

İbiza her yıl yaz aylarının başlangıcı ile turist sayısının artmaya başladığı ve eğlencenin, festivallerin, partilerin başladığı bir Akdeniz adası olarak öne çıkmaktadır. İspanya‘da yaşayan ünlüler gibi dünyanın her yerinden İbiza’ya tatile giden bir çok ünlü de mevcuttur. İbiza’nın tropik ve eğlenceli yanı, herkesi cezbeden en önemli yanlarından biri. Bu sene ise adaya giden ilk ünlü çift Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez oldu. Yaz boyunca çeşitli eğlencelere  ev sahipliği yapacak olan İspanya’nın en ünlü tatil adası İbiza, şimdiden yaz sezonuna hazır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, İbiza, Real Madrid,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları