Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cristiano Ronaldo, Hindistan Yolunda

12 Mayıs, 2017 | 09:34
Cristiano Ronaldo Hindistan

Cristiano Ronaldo Hindistan

Bu Sene FIFA U17 World Cup Hindistan’da Düzenlenecek, Hindistan Futbol Federasyonu Cristiano Ronaldo’yu Turnuva İçin Hindistan’a Davet Ediyor

Bu Sene FIFA U17 World Cup Hindistan’da düzenlenecek. Hindistan ise bu etkinlik için şimdi de muazzam bir çalışma içinde. FIFA U17 World Cup’da Portekiz U17 milli takımında yer alması sebebiyle, Hindistan Futbol Federasyonu, hem ülke prestijini, hem de organizasyona popülerliğini arttırmak ve Hindistan futbolunu dünya’ya tanıtmak için Portekizli, Real Madrid‘in dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’yu Hindistan’a davet etmek için Yıldız oyuncu ile irtibata geçtiği açıklandı.

Hindistan Futbol Federasyonu (AIFF) Başkanı Praful Patel; “Cristiano Ronaldo ile iletişime geçtik. Bu yaz turnuva tarihinde, Ronaldo müsait olduğu takdirde, FIFA U17 World Cup turnuvasını katılımıyla onurlandıracağını bize belirtti. Aynı zamanda Portekiz Futbol Federasyonu ile bu konu için temastayız.” dedi. U17 Dünya Kupası turnuvası 7 temmuz tarihinde Mumbai kentinde başlayacak.

Hindistan son yıllarda turizm sayısında da artış gösteren önemli dünya destinasyonları arasındaki yerini almaktadır. Özellikle bu sene Mumbai, MasterCard dünyanın en iyi destinasyonu sıralamasında 13.ncü sırada yer almıştır. Hindistan’ı ziyaret edenler, Hindistan’ın kültürüne, eğlencesine, geleneklerine ve mutfağına hayran kalmakta. Bu yaz tatil planı için Hindistan turu veya Hindistan tatili düşünülebilir. Özellikle futbol ve sporu seviyorsanız. FIFA U17 Dünya Kupası turnuvasını izleyebilirsiniz.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cristiano Ronaldo, FIFA U17 World Cup, Mumbai, U17 Dünya Kupası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları