Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CPhI İstanbul, kapılarını ilk kez açıyor

02 Haziran, 2014 | 10:43

Dünyanın en kapsamlı ilaç fuarları arasında bulunan CPhI İstanbul, kapılarını ilk kez açıyor.

Merkezi Londra’da bulunan UBM tarafından Türkiye’de ilk defa düzenlenen dünyanın en kapsamlı ve en büyük ilaç endüstrisi fuarları arasında bulunan Uluslararası CPhI Istanbul, 4-6 Haziran 2014 tarihinde Lütfi Kırdar İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

UBM tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Uluslararası CPhI İstanbul 2014 dünyanın en büyük ve en kapsamlı ilaç endüstrisi fuarlarından olma özelliğini taşıyor. UBM tarafından dünyanın 8 farklı ülkesinde düzenlenen Uluslararası CPhI İlaç Endüstrisi Fuarı çatısı altında farklı ihtiyaçlara cevap veren 4 kategoriye (CPhI, Innopack, P-MEC, ICSE) yer veriliyor.

CPhI İstanbul 2014 Fuarı ve Türkiye ilaç endüstrisiyle ilgili bilgi vermek amacıyla 4 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 10.00’da bir basın toplantısı düzenlenecek. Basın toplantısına Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Dr. Saim Kerman, İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut ve UBM Live Uluslararası İlaç Fuarları Grup Direktörü Chris Kilbee katılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuarları, CPhI, CPhI İlaç, CPhI İstanbul, CPhI İstanbul ilaç fuarı, ICSE, ilaç fuarları, Innopack, Lütfi Kırdar İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı, P-MEC, UBM, UBM Fuarcılık, UBM Fuarcılık ilaç fuarı, UBM Londra, Uluslararası CPhI İstanbul,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları