Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

CPhI İstanbul Fuarı için ücretsiz kayıtlar devam ediyor

12 Mayıs, 2014 | 17:11

Merkezi Londra’da bulunan UBM Fuarcılık tarafından Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan Avrasya’nın en büyük ve en kapsamlı ilaç ve ilaç bileşenleri fuarı Uluslararası CPhI İstanbul 2014 Fuarı için ücretsiz kayıtlar devam ediyor.

4 Haziran 2014 tarihinde Lütfi Kırdar İstanbul Kongre & Sergi Sarayı’nda kapılarını açacak fuara ziyaretçi olarak katılmak isteyenler www.cphi-istanbul.com adresini ziyaret ederek online ücretsiz davetiyelerini alabiliyor.

UBM Türkiye tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Uluslararası CPhI İstanbul 2014 Avrasya’nın en büyük ve en kapsamlı ilaç ve ilaç bileşenleri fuarı olma özelliğini taşıyor. UBM Fuarcılık tarafından dünyanın 8 farklı ülkesinde düzenlenen Uluslararası CPhI İlaç ve İlaç Bileşenleri Fuarı çatısı altında 4 farklı ihtiyaca cevap veren fuar kategorisine de yer veriliyor.

Dört fuar bir arada

CPhI Istanbul, Orta Asya, Güney Doğu Avrupa Bölgelerinden bir çok tedarikçiyi, ilaç sektöründen yerli ve yabancı alıcılar ile bir araya getiriyor. ICSE İstanbul, ilaç endüstrisine servis sağlayan firmalar ile alıcıları bir araya getiriyor. InnoPack İstanbul’da ise en son yenilikleri de izleyerek, ambalaj ve benzeri çözümleri ile ilaç dağıtım sistemleri sunan firmalar yer alıyor. P-MEC İstanbul’da da ilaç sektörüne yönelik en yeni makine, ekipman ve teknoloji ürünlerini sunan kurumlara yer veriliyor.

Ücretsiz kayıt için geç kalmayın

UBM Fuarcılık Türkiye Pazarlama Müdürü Hande Yılmaz, ziyaretçilerin fuar öncesinde sunulan ücretsiz kayıtların sürdüğünü hatırlatarak, online kayıt yaptırmayan ziyaretçilerin girişte ücret ödemeleri gerektiğine dikkat çekti. Hande Yılmaz, “CPhI 2014 Fuarı, hem yerli hem de uluslararası alanda ilaç endüstrisini bir araya getiren önemli bir etkinlik olması sebebiyle yoğun bir talep ve ilgi görüyor. Ziyaretçilerin ay sonunda kadar geçerli olan ücretsiz kayıt imkanını kaçırmamalarını öneriyorum” diye konuştu.

Fuara büyük ilgi

UBM Fuarcılık olarak bir yılda 40’tan fazla ülkede, 10 farklı sektörde 400’ün üzerinde fuar organizasyonu yaptıklarını sözlerine ekleyen Hande Yılmaz, “CPhI İstanbul bizim bölgemizde ilk defa düzenleneceği için hem yabancı hem de Türk şirketlerden büyük bir ilgi var. Fuarda yaklaşık 150 üzerinde katılımcı şirketin yer almasını bekliyoruz ve 3 günlük fuar süresince ise 3 bin kişinin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyoruz.” dedi.

Uluslararası CPhI İstanbul 2014’ün Deva İlaç ana sponsorluğunda, Sağlık Bakanlığı ve İlaç Endüstrisi İşverenleri Sendikası (İEİS) destekleriyle düzenleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuarları, CPhI, CPhI İstanbul, CPhI İstanbul 2014, İstanbul, İstanbul Fuar, İstanbul fuar haberleri, İstanbul ilaç fuarı, UBM Fuarcılık, Uluslararası CPhI fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları