Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Cote D’azur sosyetenin gözbebeği

07 Temmuz, 2012 | 17:30

Fransa Sahilleri Cote D’azur ılıman iklimi, yeşil doğası ve masalsı kasabalarıyla dünya sosyetesinin cazibe merkezi.

Dünyada en çok dikkat çeken bölgelerinden birtanesi olan  Cote D’azur’ un üç belde: St. Tropez, Cannes ve Antibes…

Uçsuz bucaksız güneşli sahilleri, büyüleyici kasabaları ile bilinen bir Fransız Riviera’sı

Cote D’azur tatili

Bir zamanlar küçük sevimli bir balıkçı kasabasıyken sanatçıların ve ünlülerin akınına uğrayıp bir anda meşhur bir tatil beldesi olan St. Tropez ufacık bir koyda büyüleyici bir kasaba.

Berrak denizi ve sevimli sokakları ile son zamanların gözde destinasyonlarından birisi olan St. Tropez özellikle ünlüler tarafından en çok tercih edilen bir bölgedir.

Film Festivallerinin başkenti; Cannes

Cannes Film Festivali ve daha birçok festivale ev sahipliği yapan Grand Auditorium’un çevresinde yaklaşık üç yüz ünlünün el izinin bulunduğu bir alan var.

Kırmızı halısı, renkli atmosferiyle size kendinizi Cannes’de ünlü hissettirecek. Avrupalı tursitlerin uğrak yeri olan Cannes’te sokaklar kalabalık ve neşelidir.

Antibes’i çepeçevre saran surları ile gelenleri ilk anda büyüleyen bir yer. Bir tarafta tarih kokan sevimli eski evler bir tarafta ise modern sokakları ile sizlere farklı alternatifler sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antibes, Cannes, Cannes Film Festivali, Cote D'azur, Cote D'azur Fransa, Cote D'azur Tatil, Cote D'azur Tatili, Film Festivali, Fransa, Grand Auditorium, St Tropez,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları