Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Costa Concordia’ da çalışmalar devam ediyor

16 Ocak, 2012 | 10:06

İtalya’ nın batı sahillerinde karaya oturarak yan yatan Costa Concordia Gemisi’nde arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

İtalya’ nın batı sahillerinde meydana gelen kazanın ardından arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği Costa Concordia Gemisi’nde bulunan Türk vatandaşlar yurda döndü.

Toskana bölgesinde karaya oturarak yan yatan Costa Concordia arama kurtarma çalışmaları zorlukla devam ediyor. Binlerce kamarası olan gemideki kayıp sayısı tam olarak bilinmezken yetkililer en az 15 kişinin kyıp olduğunu bildirdiler.

Enkazdan mutlu haberler de geliyor. Balayı için Costa Concordia’yı seçen Koreli bir çift mahsur kaldıkları kamaradan canlı olarak çıkarıldı. Bir İtalyan mürettebata ise kazadan 36 saat sonra canlı ulaşıldı.

Gemi cuma gecesi karaya oturduğunda 4 bin 200 kişi taşıyordu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Concordia, Costa, Costa Concordia, Costa Concordia Arama Kurtarma, Costa Concordia gemisi, Costa Concordia Kaza, Deniz Kazası, Gemi Kazası, İtalya, italya deniz kazası, Toskana,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları