Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Corendon’a QM Awards’tan iki ödül birden!

14 Aralık, 2018 | 17:16

Corendon'a QM Awards'tan iki ödül birden!

Corendon’a QM Awards’tan iki ödül birden. Corendon Turizm Grubu, turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden QM Awards 2018’de iki ödüle birden layık görüldü.

İstikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Corendon Turizm Grubu, sektörün en prestijli ödüllerinden QM Awards 2018’den iki ödüle birden layık görüldü. 13 Aralık Perşembe günü Antalya Belek’te düzenlenen ödül töreninde, Corendon Tur Operatörü, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Gelişen Pazar Tur Operatörü” ödülünü, Corendon Airlines ise “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Charter Havayolu Şirketi” ödüllerine layık görüldü.

Corendon’a QM Awards’tan iki ödül birden!

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği yatırımlarla büyümeye devam eden Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Sektörümüzün önde gelen yayınlarından GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin 8. kez düzenlediği törende bir kez daha ödül sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüllerin halk oylaması ile belirlenmesi ise mutluluğumuzu daha da artırıyor.” açıklamasında bulundu.

Son bir ayda 4 farklı ödüle layık görüldü

Corendon Turizm Grubu, Belek’te QM Awards’da aldığı iki ödülle birlikte geçtiğimiz bir ay içerisinde 4 ödül birden almış oldu. 17 Kasım’da Belçika’nın en prestijli turizm ödülü TM Travel Awards’ da “En İyi Türkiye Uzmanı Tur Operatörü” seçilen Corendon, geçtiğimiz hafta da Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından “Yılın Kurumu Özel Ödülü”ne layık görülmüştü.

Yıldıray Karaer, bu konunun hatırlatılması üzerine, her biri sektörünün en prestijli organizasyonu olan bu ödüllere layık görülmenin kendilerini çok mutlu ettiğini belirtirken “Bu başarıların ardında özveriyle çalışan 3000’den fazla Corendon ailesi ferdinin büyük emeği var. Bu vesileyle her birine ayrı ayrı teşekkürlerini sunmak isterim.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Charter Havayolu, Corendon Airlines, Corendon Turizm Grubu, QM Awards, TM Travel Awards, Turizm ödülü, Turizm sektörü, Yıldıray Karaer,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları