Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Corendon Turizm; “2018 İçin İyimser Planlama”

16 Haziran, 2017 | 11:55
Corendon Turizm Yıldıray Karaer

Corendon Turizm Yıldıray Karaer

 

Corendon Turizm Gurubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer, son yıllarda turizm sektöründe yaşanan krizi ve Corendon Turizm Grubunun 2018 için planlarını açıkladı.

Corendon Turizm Kurucu Ortağı Karaer; “2018 İçin İyimser Planlama”

Corendon Turizm Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer, Corendon Turizm Grubu yönetimi acente ve tedarikçiler başta olmak üzere iş ortaklarıyla Grand Park Lara’da düzenledikleri iftarda yaptığı konuşmada, 2018 sezonu için havayolu şirketlerinin iyimser planlamalar yapabilmesi için Avrupa’dan yükselen rezervasyon grafiğinin Ekim ayına kadar devam etmesi gerektiğinin altını çizdi. Karaer, konuşmasında; “Rezervasyon akışı devam ederse Avrupa pazarında 2016 ile başa baş kapata biliriz” dedi.

Ayrıca Karaer, “Avrupa’da rezervasyonlarda ciddi bir artış var. Yolcu gelmek istese bile uçak sorunu nedeniyle ihtiyaca karşılık verilemeyebilir” diye konuştu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2018 İçin İyimser Planlama, Corendon Turizm, Corendon Turizm Gurubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları