Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Coral Travel Rusya’daki 15. yılını kutladı

23 Mart, 2010 | 20:20

OTI Holding bünyesinde faaliyet gösteren Coral Travel, Rusya’daki 15’inci yılını görkemli bir törenle kutladı.

Kutlama törenine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Coral Travel Genel Müdürü Coşkun Yurt’a ödül verdi.

Transaero Havayolları ve Rus Seyahat Endüstrisi Birliği Başkanı da Coral Travel’ı kutladı. Turizm Bakanı Ertuğrul Günay dışında 17 ülkenin büyükelçi ve konsolosları, Rusya Federal Turizm Ajansı üst düzey yöneticileri, Rusya Tur Operatörleri Derneği yöneticileri, Rusya ve uluslararası havayolları firmalarının üst düzey yetkilileri, Rusya ve yabancı pek çok banka ve sigorta şirketlerinin yetkilileri Coral Travel’in mutlu gecesine katıldı.

OTI Holding’in Rusya pazarında faaliyet gösteren iştirakleri Coral Travel, Sunmar, Blue Sky ve A Class, 2009 yılı verilerine göre Rusya pazarında 2’inci sırada yer aldılar. 16’ıncı sezonunda, mevcut 15 destinasyonuna Rusya, İsrail ve Fas’ı da katan Coral Travel, yeni sezona 500 bin katalog ile hazırlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Coral Travel, Coral Travel 15. yıl kutlaması, Coral Travel Coşkun Yurt, Coral Travel Rusya, Coşkun Yurt, Rusya Tur Operatörleri Birliği, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları