Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

COOP TRR Sağlık Turizmi’nde Avrupa atağına kalkıyor!

29 Aralık, 2018 | 12:21

COOP TRR Sağlık Turizmi'nde Avrupa atağına kalkıyor!

Son yıllarda çığ gibi büyüyen Sağlık Turizm’inde COOP TRR atağa kalkıyor. COOP TRR Avrupa’dan gelen talepleri karşılamak adına özel anlaşmalar ile turistler için güvenilir adres olma yolunda. Üye acenteler yeni yılda sağlık paketlerinde atak yapacak.

Almanya’dan Türkiye’ye gelen Alman turist sayısında % 30-40 artış öngörüsü gerçekleşen Avrupa Türk Acenteciler Birliği (COOP TRR), yeni yıla da yeniliklerle giriyor. Avrupa’daki Türk kökenli seyahat acentelerini tek çatı altında buluşturan COOP TRR’nin CEO’su Cumhur Sefer, 2019 için imzalanan kontratlarda artış trendinin süreceğinin sinyallerinin geldiğinin altını çizerek, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’dan ülkemize yönelik rezervasyonlarda çift haneli artışlar olacağı öngörüsünde bulundu.

COOP TRR Sağlık Turizmi’nde Avrupa atağına kalkıyor

COOP TRR’nin CEO’su Cumhur Sefer, Alman ailelerin Türkiye’ye olan ilgisinde geri dönüşe ek olarak yeni turizm türlerine yönelik talep almaya başladıklarını belirtti. Avrupa’daki COOP TRR üyesi acentelere Sağlık Turizmi için bilgi almak üzere başvuranların sayısının her geçen gün arttığını kaydeden Sefer, yeni yılda tatil paketlerinin yanı sıra sağlık turizmi paketlerinin de revaçta olacağı öngörüsünü paylaştı.

Sefer, “Örneğin Almanya’daki televizyon kanallarında son günlerde Sağlık Turizmi ürünlerine yönelik düzenli reklamlar yapılıyor. Türk hastaneler reklam atağında. Almanlar, satın aldıkları Türkiye tatil paketlerinden bağımsız olarak saç ekimi, diş dahil estetikle ilgili bilgi ve fiyat öğreniyor. Çünkü Türkiye, bu alanlarda Almanya’ya göre çok daha ileri seviyede ve fiyatlar da makul” açıklamasında bulundu.

Sağlık Turizmi’nde İstanbul’un başı çektiğini, Antalya’nın da hızla ilerlediğinin altını çizen Sefer, “Türkiye’de sağlık hizmeti alanların memnuniyeti Alman turistleri ülkemize yöneltiyor” dedi.

En iyi en doğru acenteler…

COOP TRR olarak Türkiye’de alanında öncü bazı özel hastanelerle görüşmeler yaptıklarını, sundukları hizmetler hakkında bilgi aldıklarını belirten Cumhur Sefer, “Başta Almanya olmak üzere İngiltere, Hollanda, Belçika, İsviçre, Fransa, İtalya, Finlandiya ve Avusturya’daki üye acentelerimiz için Türkiye’deki özel hastanelerle görüşüp doğru ve güvenilir adreslere yönlendirme yapacağız” açıklamasında bulundu.

Sefer, Türkiye’ye COOP TRR acenteleri ile sağlık turizmi için gidecek Avrupalı turistler için öncelikle en iyi ve doğru tedavileri uygulayan, hasta takibinde güvenilir olan sağlık merkezleri ile çalışacaklarının altını çizdi.

Yeni hizmetler yolda

COOP TRR’nin yeni yılda 2019 Türkiye satışlarına destek olmak için geçen yıl olduğu gibi bir dizi tanıtım ve pazarlama etkinliğine katılacağını anlatan Cumhur Sefer, yılbaşından sonra Almanya’daki önde gelen fuarlarda yer alacaklarını belirtti.

Bu arada üyelerinin işlerini kolaylaştıracak ve iş verimliliğini arttıracak çözümler üretmek üzere yeni projeler üzerinde çalıştıklarını söyleyen COOP TRR’nin CEO’su Sefer, çok yakında acenteleri ile birlikte kuracakları yeni bir yapılanmanın olacağını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Turistler, Avrupa, Avrupa Türk Acenteciler Birliği, COOP TRR, COOP TRR’nin CEO, Cumhur Sefer, Sağlık Turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları