Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance’dan Zanzibar’a Yeni Otel

15 Aralık, 2017 | 16:47

Constance Otelleri, Zanzibar’da yer alan Pemba adasında yeni otellerini açıyor.

Constance Zanzibar’daki otelini 01 Ocak 2018 itibariyle açıyor.

8. Otel Constance Aiyana

Muhteşem doğa içinde lüksü deneyimleyeceğiniz Constance Aiyana, Constance Otelleri’nin 8. Oteli olarak koleksiyon içinde yerini alıyor.Halen Mauritius,Maldivler ,Seyşeller ve Madagaskar’da tesisleri bulunan Constance Otelleri ,Zanzibar’la birlikte Hint Okyanusu’nun en önemli markası haline geldi.

Mauritius’lu peyzaj mimarı Ashok Sungkur’un düzenlemesiyle Pemba Adasının tüm özelliklerini yansıtan Constance Aiyana ,doğa içinde tam bir kaçış noktası. 5 yıldızlı Constance Aiyana 30 villası ile Pemba adasının bakir coğrafyasında konuklarına unutulmaz deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

Constance Otelleri’nin CEO ‘su Jean Jacques Vallet, Constance Aiyana Hint Okyanusunda varlığımızı arttırırken değişik pazarlardan olağanüstü deneyimler yaşamak isteyen konuklarımız için yeni bir seçenek ifadesini kullandı.

01 Ocak 2018 den itibaren, Constance Le Prince Maurice, Constance Lemuria ve Constance Halaveli ile aynı kategoride yer alan Constance Aiyana’nın genel müdürlüğüne Ms. Barbara Elkaz getirildi.

Daha önce Constance Moofushi ve Constance Belle Mare Plage da çalışan Elkaz, son olarak Constance Halaveli’nin Otel Müdürü görevini yürütmekteydi. 9 yıllık Constance deneyimi ile Barbara Elkaz, Constance DNA’sını Constance Aiyana’ya da taşıyacaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Aiyana, Constance Zanzibar, Yeni Otel, Zanzibar otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları