Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Yeni Marka Ve Büyüme Stratejisini Açıkladı

30 Mayıs, 2017 | 19:16
Constance Yeni Marka Ve Büyüme Stratejisini Açıkladı

Constance Yeni Marka Ve Büyüme Stratejisini Açıkladı

Uzun yıllardır Maldivler, Mauritius, Seyşeller ve Madagaskar’da doğal güzellikleri ödüllü otellere çeviren Constance, marka geliştirme ve büyüme stratejisini açıkladı.

Her tesisi korunmuş ve eşşiz doğa içerisinde , misafirlerinin konaklama istekleriniz tamamen karşılamak üzere oluşturulmuş, cömertlik, mükemmellik,samimiyet, yaratıcılık ve saygı gibi ortak değerlere sahip, misafirlerini beklentilerinin çok ötesinde, içten ve samimi bir yaklaşımla ağırlayan Constamce kendini geliştirme ve rekabeti en ön sıralarda sürdürme amaçlı yeni bir marka stratejisi geliştirdi.

Markanın yeni imza sloganı: Doğası gereği gerçek

Markanın doğa ile olan ilişkisini de vurgulayan yeni slogan, tesislerin bulunduğu yerler itibariyle doğa içinde lüks kavramını tekrar hatırlatıyor. Doğal ve yerel olanla otel ekibinin ve bütün bunlarla misafirin ilişkisi ana temalardan biri.

Constance markasının yeni imza sloganı: Doğası gereği gerçek

Constance markasının yeni imza sloganı: Doğası gereği gerçek

Yeni marka stratejisinin diğer bir yönü ise inovasyon ve yaratıcılık. Halen geçerli uygulamalar ve önümüzdeki aylarda hayata geçecek olan yenilikler misafirlere müthiş deneyimler yaşatacak. Otel misafirleri kendilerine özel hazırlanan menüye , somelier eşliğinde şarap eşleşmesi yapabilecekler ya da çeşitli kameralar, akıllı saatler ve dron kullanımını öğrenip uygulama yapabilecekler.

Doğal ortamın çeşitli köşelerine yerleştirilen yeni dinlenme ve tadım alanları , konukların doğa ile içiçe unutulmaz zamanlar geçirmesini sağlayacak.

Bunlara ilave olarak genç misafirler için, Constance ekibine dahil olarak bir gün geçirme deneyimi gibi hareketli değişiklikler söz konusu.

Constance Otellerinin yeni markası C

Halen mevcut otellerini geliştiren Constance Otelleri ,yeni kardeş marka olan C Hotels by Constance markasını da tanıtıyor.

Constance Otellerinin yeni markası C

Constance Otellerinin yeni markası C

Yaratıcılık , sonsuz merak ve mükemmeliyet yeni markanın temel unsurları. Konfor ve kalite tutkunlarına hitap edecek olan C Hotels by Constance, yerel lüksü açık ve doğal “shabby chic” ortamda ,doğal ürünler ve buna uyumlu tasarım ile premium all inclusive konseptinde hayata geçiriyor. İlk C markası oteli , 01 Kasım 2017 tarihinde C Palmar olarak Mauritius’da Constance Belle Mare Plage Otelinden sadece 10 dakika uzaklıkta açılıyor.

Constance Golf

Mauritius ‘da golfün öncüsü olan Constance , 20 yıldan fazla deneyimi ile Hint Okyanusu’nda 3 adet golf sahasının sahibi aynı zamanda işletmecisidir. Golf işletmeciliğinde de bir marka olan Constance yakında yeni lüks golf deneyimleri de golf severlerin beğenisine sunmaya hazırlanmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance, Maldivler, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları