Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Otellerinde Kişiye Özel Spa Hizmeti

03 Temmuz, 2017 | 15:26
Constance Otellerinde Kişiye Özel Spa Hizmeti

Constance Otellerinde Kişiye Özel Spa Hizmeti

Constance Hotels & Resorts, Hint okyanusunda konumlanan 7 otelinde kişiye özel spa hizmetiyle huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor.

Hint Okyanusunun cennet adaları olarak bilinen Maldivler, Seyşeller, Madagascar ve Mauritius bölgelerinde bulunan 7 oteli ile hizmet veren Constance Hotels & Resorts Dr. Chase Webber danışmanlığında spa hizmetleriyle konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

U Spa by Constance ile ünlü olan Constance Hotels & Resorts Dr. Chase Webber ile kişiye özel spa proramları uyguluyor. Her konuğun öncesinde belirlenmiş istekleri, hedefleri ve tercihleri özel dosyalar halinde hazırlanıyor. Uygulamalar öncesinde konukların sağlık durumları, diyetleri, sporla olan ilişkileri ve cilt hassasiyetleri özenle incelenip, Dr. Chase Webber tarafından kişiye özel programlar oluşturuluyor.

Dr. Chase Webber konukların günlük ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tedavi edici veya koruyucu cilt bakımları, kas masajları, kan dolaşımı, lenf dranajı ve sinir sistemine yardımcı önerilerde bulunuyor. Konukların tercihlerine göre; dinlendirici, canlandırıcı, detoks ve spor sonrası toparlayıcı masajlar, içeriğe uygun ‘U’ Spa ürünü ile uygulanıyor.

Konukların zinde olup Constance Hotels&Resorts ‘da büyüleyici bir tatil yapmasını sağlayan Dr. Chase Webber; “Constance otellerinin mükemmel spa deneyimini sakın atlamayın. Bugüne kadar yaptırdığınız tüm masaj ve bakımlarla arasında ne kadar büyük fark olduğunu kendinizde görün” diyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Maldivler, SPA,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları