Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Otelleri ödüle doymuyor

25 Ocak, 2016 | 08:40

Constance Hotels & Resorts Constance Hotels & Resorts, seyahatseverlerin tercihleri doğrultusunda verilen  2016 Travellers Choice Ödülü’nün sahibi oldu / Constance Otelleri ödüle doymuyor

Constance Hotels & Resorts, Hint Okyanusu’ndaki oteller arasında TripAdvisor kullanıcıları tarafından pek çok özelliği değerlendirilerek, 2016 Travellers Choice Ödülü’ne layık görüldü.

Mauritius’da yer alan Constance Le Prince Maurice, üstün performansı ile lüks otel klasmanında dünyada 16. Afrika’da ise 2. sırada yer alıyor. Mauritius’un en iyilerinden olan Constance Le Prince Maurice kaliteyi arayan konukların birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Constance Otelleri

Constance Otelleri’nin diğer otellerinden Constance Moofushi, Maldivler’de lüks kategoride en iyi 4. Otel, Asya’daki lüks oteller içinde ise en iyi 13. Yine Maldivler’de bulunan Constance Halaveli, Maldivler’deki lüks otel sıralamasında 10. sırada yer alıyor. Constance Hotels & Resorts’un Yönetim Kurulu Başkanı Jean Jacques Vallet., bu haberi duyduğuna sevindiğini ve Hint Okyanusu’nda ekibiyle birlikte beraber her zaman konuklarına en iyi hizmeti vereceğini belirterek; ”Sürekli olarak misafirlerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz. Çalışmalarımızın takdir edildiğini görmek, bizlere her zaman büyük bir zevk veriyor” dedi.

Constance Otelleri

Constance Hotels & Resorts

Hint Okyanusu’nda, Maldivler, Seyşeller, Madagascar ve Mauritius’da konumlanan Constance Hotels & Resorts sahip olduğu 7 otel ile birlikte 1975’ ten bu yana hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine eşsiz doğa ile konforu bir arada sunan Constance Hotels & Resorts, seyahat tutkunlarına unutamayacakları bir tatil keyfini yaşatıyor.

Constance Hotels & Resorts Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayn

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Halaveli, Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Le Prince Maurice, Constance Moofushi, Maldivler, Mauritius, Mauritius constance, Mauritius otelleri, Traveller's Choice, Travellers Choice awards,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları