Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Moofushi’de Eşsiz Bir Tatil Deneyimi

19 Ocak, 2017 | 09:35

Constance Hotels & Resorts Moofushi, Hint Okyanusu’nun eşsiz manzaralı konumunda konuklarını bekliyor.

Constance Hotels & Resorts Moofushi

Constance Moofushi, iş ve büyük şehir hayatından sıkılanlar için konuklarına spa deneyimi sunuyor. Stresten uzaklaşmak isteyenler ve tropikal bir spa deneyimi yaşamak isteyenler kendilerini spa festivalinde gibi hissedecekler.

Yoga dersleri alabilir, spa’da masajlar yaptırarak tatilinizi rahatlamış olarak geçirebilirsiniz. Okyanusun içine kurulan hamaklarda ise ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Constance Moofushi, sahile kurulan gün batımı izleme noktalarıyla da eşsiz Hint Okyanusu manzarası sunmayı amaçlıyor.

Constance Hotels & Resorts Moofushi

Constance Moofushi, akşam yemeğinde değerli misafirleri için özel yöresel yemekleri deneyimleme fırsatı veriyor. Ayrıca şarap menüsündeki şarapları deneyimleyebilir ve yöresel meyveler ile içecek yapımı gerçekleştirebilirsiniz. Gün sonunda ise odalarına geçen konuklarımız için özel hazırlanmış tatlı sürprizler bekliyor.

Constance Moofushi’de Eşsiz Bir Tatil Deneyimi

Constance Moofushi’de tatillerini rahatlamış olarak geçiren konuklar için özel spor aktiviteleri de gerçekleştiriliyor. Dileyen konuklar futsal veya voleybol oynayabilir, dileyen konuklar ise Hint Okyanusu’nun derinliklerine dalış yaparak, su altını keşfedebilirler.

Dünya’nın En İyi Dalış Resort’u seçilen Constance Hotels & Resorts Moofushi, ekibinin, misafirlerine en iyi hizmeti verebilmesi için eğitimden geçiriyor. Bu sene altıncı yılını kutlayan Constance Moofushi ve ekibi, siz değerli misafirlerini eşsiz bir tatil deneyimine bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance, Moofushi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları