Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels’den 11. Dünya Lüks Otel Ödüllerinde Uluslararası Bir Başarı

07 Aralık, 2017 | 12:29

2017 yılında pek çok uluslararası ödüle layık görülen Constance Hotels & Resorts bu kez de 2 Aralık 2017 tarihinde İsviçre Kulm Hotel’de 11.si gerçekleşen Dünya Lüks Otel Ödüllerinde bir çok ödülün sahibi oldu.

Dünya Lüks Otel Ödülleri, dünya çapında, kıtasal, bölgesel ve ulusal olmak üzere dört ayrı kategoriden oluşuyor.

Constance Hotels & Resorts hizmet kalitesiyle ödül alırken aynı zamanda altı oteli de ödüle layık görüldü.

Constance Hotels & Resorts yaptığı Hint Okyanusu’nun En İyi Lüks Otel Zinciri Ve Mauritius’un En İyi Lüks Dinlenme Oteli ödül alırken, bunlardan ayrı olarak Başkan’ın Seçimi Ödülünü de kazandı.

Madagaskar Nosy Be’de bulunan Constance Trasabanjina, dünya çapında Dünyanın En İyi Lüks Kaçış Oteli ve Dünyanın En İyi Lüks Özel Adası ödüllerini aldı.

Maldivler’de bulunan Constance Moofushi ise ekolojik dengeyi ve yeşili korumasıyla dikkat çekerek birkaç adayı geride bırakıp Dünyanı En Doğa Dostu Lüks oteli ödülünü kazandı. Constance Prince Maurice ise barachois ve lagün arasındaki konumuyla dünya çapında Dünyanın En Görsel Çevreye Sahip Oteli ödülüne layık görüldü.

Constance Hotels & Resorts’ün CEO’su Jean-Jacques Vallet “ Bu uluslararası ödülleri almaktan gurur duyuyoruz. Lüks anlayışımızı ve yaptığımız işi en iyi şekilde yapma politikamızı gelecekte de devam ettirmek istiyoruz.

Müşterilerimize unutulmaz deneyimler yaşatan ve sürekli kendini yenileyen Hint Okyanusu’ndaki ekiplerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, İsviçre Kulm Hotel, Mauritius, ödül,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları