Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts World Luxury Hotel Awards İle Ödüllendirildi

03 Kasım, 2016 | 08:15

Constance Hotels & Resorts World Luxury Hotel Awards İle Ödüllendirildi

The World Luxury Awards 2016’nın kazananlar listesi açıklandı. Constance Hotels & Resorts World Luxury Hotel Awards İle Ödüllendirildi.

Dünyanın en iyi ve en lüks otellerinin belirlendiği “The World Luxury Awards” kapsamında, Constance Hotels & Resorts’un Hint Okyanusu’ndaki destinasyonlarından olan Mauritius, Seyşeller, Maldivler ve Madagascar bu ödüllere layık görüldü.


Constance Hotels & Resorts World Luxury Hotel Awards İle Ödüllendirildi
Katar’ın başkenti Doha’da 29 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilen ‘2016 Gala Seremonisi’ Constance Hotels & Resorts’un, Mauritius, Seyşeller, Maldivler ve Madagaskar’daki toplam 7 oteline “En İyi Otel Markası” olarak kalitelerinin altını çizen ödüller verildi.

Constance Hotels and Resorts İcra Kurulu Başkanı Jean-Jacques Vallet, Mauritius’lu otel grubunun başarısını vurgulayarak bu tanımlamalardan gurur duyduğunu söyledi.

Constance Hotels & Resorts World Luxury Hotel Awards İle Ödüllendirildi

Jean-Jacques Vallet : “Constance Hotels & Resorts olarak Hint Okyanusu’nda lüks misafirperverliği konusunda önde gelen grup olarak kendimizi korumak için çalışıyoruz. Son 5 yılda almış olduğumuz ödüller bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Hepsi değerli ve cesaret verici. Fakat bu son ödüller lüks servislerimizin kabul edildiğinin belirtisidir. Gelecek yıl tekrar burada olmak için yaptığımız en iyi şeyi yapıp daha fazla yol katetmeye devam edeceğiz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Maldivler, Mauritius, Seyşeller,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları