Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts sağlıkla güzelleşmeye davet ediyor

09 Ağustos, 2016 | 07:49

constance-otel-saglik Maldiv ve Seyşel adalarında konumlanan Constance Hotels & Resorts, profesyoneller eşliğinde sağlıkla güzelleşmeye davet ediyor.

Hint Okyanusu’nun rüya adaları Maldivler ve Seyşeller’de Brice Nicham tarafından özel olarak hazırlanan bakım ürünleri ve programlarla tedavi olurken aynı zamanda güzelleşmenin farkını Constance Hotels & Resorts’da hissetmeye hazır olun!

Mauritius’daki Constance Le Prince Maurice ve Constance Belle Mare Plage otellerinde ulaşılan başarılardan sonra Ayak Hastalıkları Uzmanı Brice Nicham, son zamanlarda yaptığı hizmetleri Maldivler’deki Constance Halaveli ve Seyşeller’deki Constance Ephelia’ya taşımaya başladı. Seyşeller’deki Constance Lemuria’da ise Ekim ayından itibaren tedavi hizmeti vermeye başlayacak.

U Spa Constance tarafından ‘bakım programı’ dahilinde uygulanmaya başlanan bu özel tedavi hizmeti, ayağınızdan tırnağınıza kadar incelenecek şekilde tasarlanmış özel bir program ile gerçekleştiriliyor. Nicham’ın, ‘Dünya dışı, kesinlikle yaratıcı ve birkaç hafta süren titiz bir bakım’ olarak tanımladığı bu özel tedavi yöntemi ile Constance Hotels & Resorts konuklarını şımartılmaya davet ediyor.

Geleneksel ve modern yöntemlerin harmanlanışı ile gerçekleştirilen, her konuğa ayrı ve özel olarak hazırlanan sağlık ürünleri ile kendinizi bedensel ve zihinsel olarak rahatlatırken aynı zamanda gençleştireceksiniz.

constance-otelleri

Ayak Hastalıkları Uzmanı Brice Nicham, tıbbi pedikür aletleri ile konuklarına göz alıcı ve lüks bir manikür pedikür deneyimi yaşatarak onları sağlıkla güzelleştirmeye devam ediyor. Konuklar aynı zamanda bu eşsiz ve rahatlatıcı tedaviyi görkemli villalarında da özel olarak yaptırabilir, kendilerini şımartarak tatillerini lüks ve konforlu bir deneyime dönüştürebilirler.

Alışılmışın dışında, kendine özgü tarzı ile hazırlanan manikür ve pedikür uygulamaları ile, Constance Hotels & Resorts ’da canlanmış el ve ayaklarınız ile yazı güzellik ve sağlık içinde tamamlayabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Belle Mare Plage, Constance Ephelia, Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Lemuria, Le Prince Maurice, Maldivler, Mauritius, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları