Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts ödüllere doymuyor

14 Nisan, 2016 | 07:17

constance otelleri The World Travel Awards 2016’nın kazananları belli oldu. Hint okyanusunun turizm cenneti tropik adalarında konumlanan Constance Hotels & Resorts, ödülleri bir bir topladı.

Tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren Constance Hotels & Resorts’un Hint Okyanusu’ndaki destinasyonlarından olan Mauritius, Seyşeller, Maldivler ve Madagaskar’daki otelleri, The World Travel Awards 2016’da ödüllere layık görüldü.

Constance Hotels & Resorts Le Prince Maurice, kazandığı ödüllerle bir kez daha üstün hizmet sunduğunu gösterdi. Mauritius’daki bu güzel destinasyon ‘Hint Okyanusu’nun En İyi Lüks Oteli’ ve ‘Mauritius’un En İyi Lüks Oteli’ ödüllerini kazandı.

constance otelleri

Madagaskar’da bulunan ve yemyeşil çevresiyle de dikkat çeken Constance Hotels & Resorts Tsarabanjina, ‘Hint Okyanusu’ndaki En İyi Özel Ada Oteli’ ödülüne layık görüldü. Constance Hotels & Resorts’un Maldivlerdeki destinasyonları ise konumu ve çevresinden dolayı birçok ödül sahibi oldu. Constance Hotels & Resorts Moofushi, ‘Hint Okyanusu’ndaki En İyi Dalış Oteli’ ödülünü kazandı.

constance-otelleri-travel-awards

Mauritius ve Seyşeller’deki Constance Hotels & Resorts ise, doğa güzellikleriyle ön plana çıkarak ödüller kazandı. Constance Hotels & Resorts Le Prince Maurice, ‘Mauritius’un En Yeşil Oteli’ ödülünü kazanırken Constance Hotels & Resorts Ephelia ise ‘Hint Okyanusu’ndaki En Yeşil Otel’ ve ‘En İyi Aile Oteli’ ödüllerini kazandı.

Constance Otelleri ve aldıkları ödüller;

Constance Hotels & Resorts Moofushi Maldives: Hint Okyanusu’ndaki En İyi Dalış Oteli

Constance Hotels & Resorts Ephelia Seychelles:Hint Okyanusu’ndaki En Yeşil Otel, Seyşeller En İyi Aile Oteli

Constance Hotels & Resorts Tsarabanjina Madagascar: Hint Okyanusu’ndaki En İyi Özel Ada Oteli

Constance Hotels & Resorts Lemuria Seychelles: Seyşeller En İyi Otel

Constance Hotels & Resorts Le Prince Maurice: Hint Okyanusu’nun En İyi Lüks Oteli, Mauritius En Yeşil Otel, Mauritius En Lüks Otel Villa, Mauritius En İyi Lüks Oteli

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Maldivler, Dünya Seyahat Ödülleri, Le Prince Maurice, Maldivler, Mauritius, Moofushi Maldives, Seyşeller, The World Travel Awards,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları