Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts Halaveli’de eşsiz deneyim

20 Temmuz, 2016 | 07:37

Constance Hotels & Resorts Halaveli Constance Hotels & Resorts Halaveli, özel günleri unutmayarak doğaya ve çevreye verdiği önemi gerçekleştirdiği etkinlikler ile yeniden gösterdi.

‘Bir gün bile hayatını değiştirebilir’ felsefesi ile ‘Global Wellness Day’ kutlaması gerçekleştiren Constance Hotels & Resorts Halaveli, kendinizle baş başa kalabileceğiniz, stres ve kötü alışkanlıklardan uzak kalarak iç dünyanızda huzuru bulabileceğimize vurgu yapıyor.

Bunun için U Spa ve Rekreesyon ekibi, ‘Global Wellness Day’ kutlaması için 3 günlük bir program hazırladı. Bunun yanı sıra ‘International Yoga Day’, ‘World Environment Day’ ve ‘World Ocean Day’ Constance Hotels & Resorts’da özel hazırlanmış programlarla kutlandı. Bunun sonucunda yapılan tasarruflar ile birlikte, 360 kiloluk enerji, 40 kilolitre su tasarrufu gerçekleştirildi.

constance-otelleri-maldivler

Yaratıcılığı misyon ve vizyonunun bir parçası olarak benimseyen Constance Hotels & Resorts Halaveli, şarap tadımında da özgün tarzına uygun bir konsept ile müşterilerine eşsiz hizmete devam ediyor. Constance Hotels & Resorts Halaveli Meeru Beach Grill Restaurant’ta gece boyunca mükemmel aydınlatmayla birlikte yeni ve çekici sunumlar eşliğinde sahip olduğu farklı şarap koleksiyonlarını misafirleri ile buluşturarak onların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Constance Hotels & Resorts Halaveli

Her ayrıntıya önem veren Constance Hotels & Resorts’un bu sene ‘World Luxury Hotel Awards’ adaylığı da bulunuyor. 2017 yılında gerçekleştirilecek olan ödül töreninde, ‘Best Serviced Luxury Villas’, ‘Luxury Private Pool Villa’ ve ‘ Luxury Water Villa Resort ’ olmak üzere 3 tane adaylığı bulunuyor.

Lüksün ve konforun duyarlılık ile harmanlandığı, huzuru en derinlerde hissedeceğiniz atmosferi ile Constance Hotels & Resorts Halaveli’de hafızalarınızda yer edinecek özel anlar geçirmeye hazır olun.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels & Resorts, Constance Hotels & Resorts Halaveli, Global Wellness Day, Halaveli, Maldivler, Meeru Beach, World Luxury Hotel Awards,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları