Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts Green Globe Sertifikası almaya hak kazandı

22 Aralık, 2015 | 11:17

Constance Hotels & Resorts Green Globe Sertifikası Maldivler, Seyşeller, Madagaskar ve Mauritius’da konumlanan Constance Hotels & Resorts, Green Globe Sertifikası almaya hak kazandı.

Constance Hotels & Resorts, altı oteliyle sürdürülebilir turizmi desteklemek için kurulmuş global bir sertifikasyon programı olan Green Globe’un kritelerini yerine getirerek ‘Green Globe Sertifikası’ almaya hak kazandı.

Green Globe tarafından sahil kesiminden kentsel otellere ve kongre merkezlerine, dağ otellerinden yağmur ormanlarının ekosuna dikkat eden, Green Globe’un tüm üyeleri olumlu çevresel ve sosyal aktivitelerini onaylamaktadır. Green Globe, dünyanın 40’tan fazla ülkesinde sürdürülebilir turizm konusunda sertifika ve danışmanlık hizmeti veren, uluslararası geçerliliği olan bağımsız denetleme kuruluşudur.

Constance Ephelia Seychelles

Altı oteli ile Green Globe Sertifikası alan oteller ise Mauritius’tan Constance Belle Mare Plage ve Constance Le Prince Maurice, Seyşeller’den Constance Ephélia ve Constance Lemuria, Maldivler’den ise Constance Halaveli ve Constance Moofushi oldu.

Constance Halaveli Maldivler

Sürdürülebilir Turizm için Green Globe Uluslararası Standardı tarafından 20 yıl önce seyahat ve turizm için geliştirilen ilk standart oldu. Bugün Green Globe Seyahat Sorumlumluları ve Eko Turizm Liderleri tarafından sürdürülebilirlik sertifikasyonu en üst düzey olarak kabul edilmektedir.

Constance Hotels & Resorts Hakkında Daha Fazlası İçin Tıklayın

Constance Lemuria Seychelles

Constance Hotels and Resorts İcra Kurulu Başkanı Jean Jacques Vallet konu hakkında “Hint Okyanusu’nda bulunan altı otel artık Green Globe sertifikalı olduğu için mutluyuz. Ayrıca işletmemizin tüm destinasyonlarında çevreyi korumayı sağlamak için adım atmaktayız. Biz küresel çevre sorunları bilincindeyiz ve çevreye karşı sorumluluğumuzu kabul etmiş durumundayız. Misafirlerimizin refahı bizim önceliğimiz olmakla birlikte, tüm Constance Hotels and Resorts olarak karşılama ve uygulanabilir çevre mevzuatı, standartları ve en iyi uygulamalarını aşmak için kendi operasyonlarımızda bunu taahhüt etmekteyiz’’ diye belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Hotels Maldivler, Constance Hotels mauritius, Constance Hotels seyşeller, Green Globe, Green Globe Sertifikası, Madagaskar, Maldivler, Mauritius, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları