Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts çocuklarınıza eğlenerek öğrenme fırsatı sunuyor

16 Aralık, 2015 | 11:51

Constance Hotels & Resorts Constance Hotels & Resorts, kış günlerini zinde ve sağlıklı bir bedende karşılamak isteyenlere benzersiz bir sömestr tatili için kapılarını aralıyor.

Sonsuz rahatlık, tazelik, ferahlık ve canlılık hissinin asla tükenmeyeceği dinlenme imkanını beraberinde getiren Constance Hotels & Resorts’da siz keyifli bir tatil yaparken, çocuklarınız da özgürce oynamanın, yeteneklerini geliştirmenin ve yeni arkadaşlar edinmenin keyfini çıkaracak.

Constance Hotels & Resorts

Constance Hotels & Resorts çocuk kulüplerinde; 4 – 11 yaş aralığındaki çocuklarınız eğlenirken el becerilerini de geliştirecekler. Ayrıca çocuklar eğitmenler eşliğinde; pizza, dondurma ve buzlu içecekler yaparken, bir yandan da çocuk sirklerinde günlerini dolu dolu geçirecekler.

En İyi Fiyat & Servis Avantajıyla Sömestr Turları Tıklayın

constance-kids-club

4 – 6 yaş aralığındaki minikler ise oyun evlerinde ve mutfakta keyifli anlar geçirirken, atölye derslerinde farklı beceriler edinecekler. Havuzda oynanan oyunlar sayesinde çocuklarınız hem yüzme becerilerini geliştirecek hem de serinleyecek.

constance kids

Hareketli ve eğlenceli bir günün ardından çocuklarınız, her yaş aralığına özel tasarlanmış banyolarda yıkanabilir, günün yorgunluğunu konforla güven içinde geride bırakabilir, sömestr tatilinin zevkine doyasıya varabilirler. Constance Hotels & Resorts’da güvenlik ve emniyet her zaman birinci planda. Bu yüzden değerli varlıklarınızı kulüplere bırakırken gözünüz arkada kalmayacak.

Constance Hotels & Resorts Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çocuk Tatili, Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Hotels kids club, Constance Hotels Maldivler, Constance Hotels sömestr, Kids Travel, Sömestr, sömestr nerelere gidilir, Sömestr tatili, Sömestr Turları, sömestr ucuz tur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları