Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts çocuklarınıza eğlenerek öğrenme fırsatı sunuyor

16 Aralık, 2015 | 11:51

Constance Hotels & Resorts Constance Hotels & Resorts, kış günlerini zinde ve sağlıklı bir bedende karşılamak isteyenlere benzersiz bir sömestr tatili için kapılarını aralıyor.

Sonsuz rahatlık, tazelik, ferahlık ve canlılık hissinin asla tükenmeyeceği dinlenme imkanını beraberinde getiren Constance Hotels & Resorts’da siz keyifli bir tatil yaparken, çocuklarınız da özgürce oynamanın, yeteneklerini geliştirmenin ve yeni arkadaşlar edinmenin keyfini çıkaracak.

Constance Hotels & Resorts

Constance Hotels & Resorts çocuk kulüplerinde; 4 – 11 yaş aralığındaki çocuklarınız eğlenirken el becerilerini de geliştirecekler. Ayrıca çocuklar eğitmenler eşliğinde; pizza, dondurma ve buzlu içecekler yaparken, bir yandan da çocuk sirklerinde günlerini dolu dolu geçirecekler.

En İyi Fiyat & Servis Avantajıyla Sömestr Turları Tıklayın

constance-kids-club

4 – 6 yaş aralığındaki minikler ise oyun evlerinde ve mutfakta keyifli anlar geçirirken, atölye derslerinde farklı beceriler edinecekler. Havuzda oynanan oyunlar sayesinde çocuklarınız hem yüzme becerilerini geliştirecek hem de serinleyecek.

constance kids

Hareketli ve eğlenceli bir günün ardından çocuklarınız, her yaş aralığına özel tasarlanmış banyolarda yıkanabilir, günün yorgunluğunu konforla güven içinde geride bırakabilir, sömestr tatilinin zevkine doyasıya varabilirler. Constance Hotels & Resorts’da güvenlik ve emniyet her zaman birinci planda. Bu yüzden değerli varlıklarınızı kulüplere bırakırken gözünüz arkada kalmayacak.

Constance Hotels & Resorts Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çocuk Tatili, Constance Hotels, Constance Hotels & Resorts, Constance Hotels kids club, Constance Hotels Maldivler, Constance Hotels sömestr, Kids Travel, Sömestr, sömestr nerelere gidilir, Sömestr tatili, Sömestr Turları, sömestr ucuz tur,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları