Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resorts’da bahar havası esiyor

23 Mart, 2016 | 09:09

constance mauritius Hint Okyanusu’nda, Maldivler, Seyşeller, Madagaskar ve Mauritius’da konumlanan Constance Hotels & Resorts’da bahar havası esmeye başladı.

Kış mevsimini yavaş yavaş geride bırakırken, baharın kokusunu da alır gibiyiz. Her mevsim kendi içinde ayrı güzel olsa da bahar mevsimi doğası gereği insanlarda canlılık hissi uyandırıyor. Constance Hotels and Resorts da sizleri bu baharı karşılamaya davet ediyor.

Hint Okyanusu’nun en güzel kıyılarında adeta denizle kucaklaşan Constance Hotels and Resorts, hem ufak bir tatil kaçamağı düşünenlere hem de uzun ve huzurlu tatil hayal edenlere dört mevsim olduğu gibi ilkbahar yaklaşırken de tüm sıcaklığı ile misafirlerine kucak açıyor. Konumu, dekorasyonu, tartışılmaz hizmet kalitesi ile Constance Hotels and Resort, harika zaman geçirmenize olanak sağlıyor.

Unutulmaz bir tatil deneyimi Constance Hotels & Resorts Tıklayın

Constance Hotels Resort

Konuklarına muhteşem bir manzara eşliğinde lezzetli yemekler sunan Constance Hotels and Resorts’u özellikle huzur arayanlar rotalarına ekleyebilirler. Siz de şimdiye kadar şarap tadımının resmi ve sıkıcı olduğunu düşünenlerdenseniz tekrar durup düşünmelisiniz. Çünkü Constance Hotels and Resorts Halaveli’de iki tane şarap mahzeni bulunmakta ve 950’ye yakın şarap çeşidi mevcut. Çeşitli şarapları, masa etrafına toplanmış insanlarla birlikte eşsiz gün batımı ve kristal gibi bir okyanus manzarasıyla yudumlama fırsatı yaratıyor.

Constance Lemuria

Konukların tercihlerine göre vegan ve vejeteryan menüler sunan Constance Hotels and Resorts aynı zamanda kaçamak yapmak isteyenlere kişiye özel bir garson ve kaptan eşliğinde Dhoni’ye binip Hint Okyanusu’nun eşsiz güzelliği ile birlikte özel bir kahvaltı deneyimi sunmakta. Akşam yemeğine yeni bir boyut getirmek isteyenlere özel olarak ise Arap Çadır Yemeği sunan Constance Hotels and Resorts, misafirlerini bu büyüleyici atmosfere bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Hotels and Resorts, Constance Hotels Maldivler, Madagaskar, Maldivler, Maldivler Otelleri, Mauritius, Mauritius adası, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları