Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotels & Resort ödüle doymuyor

31 Temmuz, 2015 | 10:34

Constance Hotels Resort Constance Hotels & Resort Maldivler ve Seyşeller gibi tropik adaların da aralarında bulunduğu 4 ülkede toplam 7 oteli bulunan Constance Hotels & Resort, Dünya Seyahat Ödülleri Töreni’nde zirvede yer aldı.

Cennet adalar olarak bilinen doğa harikası koyları, bembeyaz kumları ve mavinin her tonuna sahip eşsiz deniziyle ünlü Maldivler, Seyşeller, Madagaskar ve Mauritius ’da konumlanan Constance Hotels & Resorts, Belle Mare’de düzenlenen 22. Dünya Seyahat Ödülleri Töreni’nde yarışmış olduğu 8 diğer lüks koşullara sahip tatil yerleri arasında birinci oldu.

Tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren Constance Hotels & Resorts, Maldivler, Seyşeller, Madagaskar ve Mauritius destinasyonlarında toplam 7 otel ile hizmet veriyor.

Constance Hotels & Resorts Mauritius

Constance Hotels & Resorts, kumsalları, su altı ve üstü güzellikleri, tropik bitki örtüsüyle büyüleyici bir atmosfere sahip Mauritius adasında iki lüks oteli Constance Le Prince Maurice ve Constance Belle Mare Plage ile hizmet veriyor.

Constance Le Prince Maurice: 64 junior, 12 aile suiti, 12 özel havuzlu villası ve 1 princely villasında konaklayan misafirlerine bir tanesi yüzer restoran olmak üzere toplam 4 restorantıyla hizmet veriyor. Constance Le Prince Maurice, toplam 18 delikli 2 golf sahasını da bünyesinde barındrıyor. Constance Le Prince Maurice, dünyanın en ünlü golfçülerinin de ilk tercihi olarak dikkat çekiyor.

Constance Belle Mare Plage: 2 km uzunluğunda eşsiz beyaz kumlara sahip sahillerinde 92 prestige oda, 137 junior suit, 6 deluxe suit, 20 özel havuzlu villa presidential villasıyla 1992 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor.

Constance Le Prince Maurice

Constance Hotels & Resorts Maldivler

Constance Hotels & Resort, Hint okyanusunun cennet adaları olarak anılan Maldivler de seyahat ödülü kazanmış iki lüks oteliyle hizmet veriyor. Bunlar; 22. Dünya Seyahat Ödülleri Töreni’nden ödülle dönen Constance Halaveli ve Constance Moofushi.

Constance Halaveli: Özel havuzlu 57 water villa, 12 family beach villa, 8 beach villa, 8 double storey beach villa, ve yine özel havuza sahip bir presidential villanın yanında 3 restoran, 2 barla misafirlerine hizmet veriyor.

Constance Moofushi: 24 beach, 56 water, 30 senior villayı bünyesinde bulunduran Constance Moofushi, misafirlerine kusursuz bir doğada 2 restoran ve barıyla hizmet veriyor.

Constance Halaveli

Constance Hotels & Resorts Maldivler Video;

Constance Hotels & Resort Seyşeller

Constance Hotels & Resort, Hint okyanusunda özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilen Seyşeller ”de iki lüks oteliyle misafirlerine eşsiz bir tatil imkanı sağlıyor. Constance Lemuria ve Constance Ephelia Seyşeller tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştürüyor.

Constance Lemuria: 88 junior suiti, 8 özel havuzlu, 1 presidential villayı bünyesinde barındıran Constance Lemuria Seyşeller’de 3 ayrı havuz bulunuyor. Bölgesinin öne çıkan otellerinden olan Constance Lemuria Seyşeller, spor tesisleriyle dünyanın önde gelen golfçülerini ağırlıyor.

Constance Ephelia: Güney ve kuzey olmak üzere iki ayrı plaja sahip Constance Ephelia, güney plajında 184 junior suitiyle, kuzey plajında ise 18 aile, 16 beach, 8 hillside, 10 spa ve 1 presidential villasıyla lüks bir deneyim sunuyor. Constance Ephelia, Turtle club ve The Gecko Club çocuk odalarıyla da dikkat çekiyor.

Constance Lemuria

Constance Hotels & Resorts Madagaskar

Constance Hotels & Resorts, Hint okyanusunun batı kısmında yer alan egzotik ada Madagaskar’da Constance Tsarabanjina oteliyle misafirlerini ağırlıyor. Madagaskar’ın büyüleyici atmosferi içerisinde konumlanan  Constance Tsarabanjina, şık restoranları, barları ve hızlı interneti ile dikkat çekiyor.

Constance Hotels&Resorts’un CEO’su Jean Jacques Vallet yaptığı açıklamada otelin yetkililerinde George Dumbell, Andrew Milton, Siegfried Espitalier, Claude Narain, George Lee, Marc Marivel, Roshan Koonja, Brigitte Desmarais’ e teşekkürlerini bildirirken ‘’Biz Constance Halaveli ve Constance Lemuria’ın Dünya Seyahat Ödülleri almasından gurur duyuyoruz. Bu takdir  misafirlerimize olağanüstü hizmet sağlamak için tutku ve özveriyle çalışan her iki otel çalışanlarımızın ödülüdür.’’ dedi.

Constance Hotels & Resorts Otelleri her yıl milyonlarca insana dünyanın en güzel adalarında unutulmaz tatiller sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Belle Mare Plage, Constance Ephelia, Constance Halaveli, Constance Halaveli maldivler, Constance Hotels, Constance Hotels & Resort, Constance Le Prince Maurice, Constance Lemuria seyşeller, Constance Moofushi, Maldivler, Seyşeller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları