Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Constance Hotel’de Gerçekleşen MCB Golf Turnuvası kazananı Thaworn Wiratchant

11 Aralık, 2017 | 15:48

Constance Hotels & Resorts Belle Mare Plage Mauritius’da gerçekleştirilen MCB Golf Turnuvası kazananı Thaworn Wiratchant oldu. / Turizm Haberleri

Constance Hotel’de gerçekleşen turnuva oldukça heyecanlı ve rekabet dolu geçti.

Turnuvayı kazanan Thaworn Wiratchant “ Kazanmaktan dolayı çok mutluyum, Kıdemli Tur’daki ilk yılımda kazanmış olmak çok harika bir duygu, burada çok iyi oyuncular var.” dedi.

Turnuvayı Mark McNulty ikinci olarak bitirirken, üçüncülük sırasını Peter Fowler ve Miguel Angel Martín , beşincilik sırasını Clark Dennis ve Esteban Toledo paylaştı.

Ödül töreninde Clark Dennis, John Jacobs Trophy ödülüne layık görüldü. Dennis “ Bu yıl benim için daha iyi sonuçlanamazdı, John Jacobs Trophy ödülünü kazanan ilk Amerikalı olmak bana kendimi harika hissettiriyor. Daha fazlasını isteyemezdim. Mauritius inanılmaz bir yer buraya gelebilme fırsatı olan herkes ilk fırsatta gelmeli. Burası harika bir tatil yeri, bu etkinliğin içinde yer aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.” dedi.

Bu yıl, MCB Golf Turnuvasını diğer yıllardan ayrılan bir özellik vardı. Constance Hotels & Resorts ve MCB ile işbirliği yaparak önümüzdeki üç yıl boyunca turnuva gelirlerinin bir kısmıyla İşitme Engellilere (APDA) yardım edecek.

Ayrıca turnuvaya giriş ücretlerinden de APDA’e gelir sağlanacak.

Bu yardımların yanı sıra bu sene başka girişimler de yapıldı. Üç ayda bir çocuklar Constance Hotels’te golf oynama fırsatı bulacaklar ve bu sayede sporla beraber çocukların başka beceriler geliştirmesi sağlanacak. Bunun ilk adımı olarak 5 Aralık 2017’de on çocuk Clark Dennis ve Chris Williams ile golf oynadı.

Constance Hotels & Resorts’ün CEO’su Jean-Jacques Vallet, Constance grubu için golfün önemi belirtti ve Mautirius’un dünya golfündeki yerinden mutluluk duyduğunu söyledi. Ayrıca Vallet “Constance golf gibi asil bir spora her zaman yatırım yapmaya devam edecek. Bütün ekibimiz turnuvanın en iyi şeklde tamamlanması için çok çalıştı.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belle Mare Plage Mauritius, Clark Dennis, Constance Hotels, Mark McNulty, MCB Golf Turnuvası, Thaworn Wiratchant,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları